Regeneracja ciała po porodzie

Tylko piersią :relieved: mam nadzieję że jeszcze nie będzie regularny i pojawi się za kolejne kilka miesięcy. Ale jakaś dziwna mam obawę że niedługo zaniknie mi laktacja, nie wiem czy to przeczucie czy co, nic na to nie wskazuje ale jakoś tak mi przyszło do głowy i wyjść nie może.

Oooby ci już tak zostało . Mi po pierwszym urodzeniu całkowicie bole minęły , też mam nadzieję że już nie wrócą :blush: