której ?
Meglio super do grilla. Ale gdyby ci brakło polecam surowym ziemniakiem przetrzeć. Grill jak nowy
Ooo o tym gdzies tez właśnie słyszałam
Pink
A o tym nie wiedzialam, dzieki za rade
bede próbować
A co daje ten surowy ziemniak? :o pierwsze słyszę o takiej metodzie
Nie wiem co daje ale czyści ![]()
ściąga te wszystkie przypalenia. Naprawę działa ruszt jest jak nowy. Spróbuj
ooo , o tym nie słyszałam
Oo musze wyprobowac
O kurcze nie slyszalam o tym az wyprobuje ![]()
Próbowałyście z tym ziemniakiem?
Ja nie próbowałam ![]()
Polecam z action skrobak do plyt idukcyjnych , super sobie radzi z przypaleniami, takimi kropkami przypalonymi ![]()
Mi ta pasta wlansie na nic sie zdała
Mi tez ona nie pomogla, ale polecam to co pisalam wczesniej nożyk i ten płyn chyba wklejałam foto ![]()
Ja uwielbiam ten płyn
Pasta z action nie dała rady z piekarnikiem a ten płyn bez problemu sobie poradził
Widzisz, a ja miałam cały piekarnik w takich plamach po przypaleniach i ta pasta dała radę, ale prawda taka, że długo szorowałam i w końcu zeszło ![]()
O wlasnie o ten mi chodzilo ze jest najlepszy ![]()
Ja do tej pasty stosuje dodatkowo gąbeczkę scrub mommy i pięknie działa, trzeba chwilę poszkodować ale polecam takie combo szczególnie do przypalonych garnków
jaka ja mam zawsze satysfakcję z efektu ![]()
A u mnie przeciwnie , zawsze jej używam
