Przypalenia

której ?

Meglio super do grilla. Ale gdyby ci brakło polecam surowym ziemniakiem przetrzeć. Grill jak nowy

1 polubienie

Ooo o tym gdzies tez właśnie słyszałam

Pink

A o tym nie wiedzialam, dzieki za rade :slight_smile: bede próbować

1 polubienie

A co daje ten surowy ziemniak? :o pierwsze słyszę o takiej metodzie

Nie wiem co daje ale czyści :rofl::rofl: ściąga te wszystkie przypalenia. Naprawę działa ruszt jest jak nowy. Spróbuj

1 polubienie

ooo , o tym nie słyszałam

Oo musze wyprobowac

O kurcze nie slyszalam o tym az wyprobuje :stuck_out_tongue:

Próbowałyście z tym ziemniakiem?

Ja nie próbowałam :see_no_evil:

Polecam z action skrobak do plyt idukcyjnych , super sobie radzi z przypaleniami, takimi kropkami przypalonymi :wink:

1 polubienie

Mi ta pasta wlansie na nic sie zdała

Mi tez ona nie pomogla, ale polecam to co pisalam wczesniej nożyk i ten płyn chyba wklejałam foto :wink:

Ja uwielbiam ten płyn


Pasta z action nie dała rady z piekarnikiem a ten płyn bez problemu sobie poradził

1 polubienie

Widzisz, a ja miałam cały piekarnik w takich plamach po przypaleniach i ta pasta dała radę, ale prawda taka, że długo szorowałam i w końcu zeszło :smile:

O wlasnie o ten mi chodzilo ze jest najlepszy :wink:

Ja do tej pasty stosuje dodatkowo gąbeczkę scrub mommy i pięknie działa, trzeba chwilę poszkodować ale polecam takie combo szczególnie do przypalonych garnków :grinning: jaka ja mam zawsze satysfakcję z efektu :face_holding_back_tears:

A u mnie przeciwnie , zawsze jej używam