To rzeczywiście szok , w Polsce nieraz tyle idzie ![]()
![]()
![]()
Ale to pewnie dlatego że za granicą list przejmuje zagraniczna poczta ![]()
Faktycznie szok, tyle to nie dojdzie list z miasta do miasta . Ale masz rację pewnie dlatego , że szybko przejęła to firmą zagraniczna.
Wczoraj do brata do Holandii wysłałam ciekawa jestem kiedy będzie u niego. U nas na poczcie co chwilę nowe twarze widzę pracują.
U nas ostatnio pocztą się poprawiła bo dostaje paczki ![]()
Ja już długo nic nie zamawiałam zraziłam się tam
To ja też jakoś specjalnie nie zamawiam , ale czasami nie ma wyboru
Jedyne co to ja ktoś z vinted coś zamówi przez pocztę wtedy jestem zmuszona tam wysyłać
Mozna w ustawieniach wylaczyc opcje wysylki poczta polska. Ja tak zrobilam i mam spokoj
Aa to nie wiedziałam że pocztę można wyłączyć , bo np Orlen paczki nie szło wył kiedyś
A ja to nawet nie wiedziałam , że jest taka opcja . Musze to zrobić
Sprawdziłam i Orlen paczki nadal nie można wyłączyć , szkoda
Na pewno nie można wyłączyć Orlen paczki Inpostu i DPD kropka Ale poczta polską sama wyłączyłam więc da się na szczęście
Ja już wyłączyłam pocztę
dobrze, że o tym napisaliście . Ktoś zamówił pocztą na początku kwietnia sukienkę i jej nie odebrał i do dzisiaj nie mam ani kasy ani sukienki . ![]()
Tego to nie wiedziałam , a to super że tam można . Ja raz miałam wysyłkę pocztą polską przez Vinted i okleiłam taśmą z logo firmy męża, na poczcie normalnie przyjęli i nic nie mówili , a na sortowni cofnęli przesyłkę z informacją, że nie zgodna czy coś takiego. Nie wiedziałam , że tak nie można .
To super , koniecznie muszę ją wyłączyć ![]()