No to u nas teraz jak mąż ma dyżur i odpala kompa to mały biegnie do niego z prędkością światła
dlatego zdecydowaliśmy że pójdzie jednak do żłobka
Tak dokładnie, jeśli ma się taką możliwość to jak najbardziej
Hehehe się uśmiałam z tego tekstu u nas było tak samo i raz dwa odpuściliśmy
Noooo komputer to coś co usłyszy z drugiego pokoju ![]()
Dokładnie i najbardziej interesują guziki klawiatury
aby je wciskać
Taaaak i komp i komórka i pilot to najfajniejsze rzeczy do zabawy
I po co zabawki ![]()
![]()
A wiesz ja zaczęłam sama podawać małej pilota to już ja bynajmniej przestał tak interesować ![]()
![]()
trochę podotykala i już ja nie interesuje
To prawda że dziecko najbardziej chce coś co jest zakazane. Chodź podawanie synkowi telefonu bynajmniej nie sprawiło że go już nie chce ![]()
Ooo właśnie , no niestety to nie zadziałało u syna też ![]()
![]()