Ja nawet nigdy nie używałam, tylko rajstopy w sprayu ![]()
Ostatnio szlam z corka i jakas pani mowi do meza jeszcze muszę kupic rajstopy w spray a corka do mnie sie smieje czy naprawde takie cos jest ![]()
Ja pamietam jakimis chusteczkami sie wysmarowalam bylo to jakies 20 lat temu bo na wesele szlam… dobrze ze nie robilam tego dzien przed weselem a tydzien ![]()
![]()
Plamy pomaranczowe w zgeciach
nie rowno opalona
4 dni to mylam do szkoly nie szlam bo wstyd ![]()
Orany pamiętam takie chusteczki
tylko jak myślała że to ma być taki efekt i tak dumnie „opalona” chodziłam ![]()
![]()
Tak, to że brudzą to fakt (pewnie nie wszystkie) ale też jak się źle rozsmaruje to zostawiają „smugi” i brzydko to wygląda
Ja sie cytryna nacieralam
bo wyczytalam ze wtedy schodzi i moczylam sie w jwasku cytrynowym ![]()
A co do opalenizny… w biedrze fajne torby sa na plaze… mala 50 zl duza 60 zl. Bardzo sygodne bo kupilam
na zakupy teez sie nadaja ![]()
Mega sa te torby troche jak crocsy ![]()
Uuu fajne , muszę zerknąć w mojej będzie
Noo
oczywiscie kupilam rozowa
ale duza ![]()
Hahaha no tak te chusteczki to byla maskara
pomarańcza wita,
też kiedyś miałam z nimi przygodę na szczęście tylko na kawałku ciała zrobiłam test bo inaczej właśnie bym musiała się skryc na kilka dni ![]()
![]()
