Hmm może warto mieć w takich przypadkach kartkę dużą z napisem ,POMOŻE KTOŚ ? ,
i przyczepić w widocznym miejscu nieraz na prawdę wystarczy tylko chwila i można coś ogarnąć
Haha, to w sumie świetny pomysł! ![]()
Taka kartka mogłaby uratować niejedną osobe w kryzysowej sytuacji czasem naprawdę potrzeba tylko dwóch rąk więcej na minutę czy dwie.
I kto wie, może wtedy więcej osób odważyłoby się podejść i zapytać, czy można pomóc
to mogłoby działać! ![]()
Czasem ludzie jadą z boku i nawet nie myślą , że ktoś potrzebuje pomocy, a taka kartka byłaby jasnym sygnałem.
I tak jak mówisz często wystarczy dosłownie minuta wsparcia, żeby ogarnąć sytuację i odetchnąć.
Transparent z napisem “HELP” ![]()
To by było coś ![]()
![]()
Jasno i na temat.
Tak bardzo chciałam jechać na termy jak się zrobić cieplutko , ale się obawiam 30 tydzień to już nie zbyt bezpiecznie
Podobno kąpiel w ciepłej wodzie nie jest wskazana. Ja będąc w ciąży unikałam kąpieli w jak już chciałam poleżeć w wannie to w letniej wodzie. Ale np nie ma żadnych przeciwwskazań do basenu bo tam nie jest już taka ciepła woda
Basen bardzo odciążają nogi ![]()
Odciążenie jest na pewno duże , jak nie masz przeciwwskazań to można spróbować
moja znajoma to nawet do jacuzzi weszla