Ja mam podobnie, odstanio zrobiłam na komunie paznokcie a tak to brakuje czasu. Ja nosiłam bardzo długie paznokcie to pdzy dziecku teraz ciężko by było mi.
Ja zawsze na Pinterest szukałam jakiś fajnych pomysłów ![]()
Własnie musze przysiąść i cos poszukac ![]()
Zrobić to jeszcze lubię ale potem sciaganie tej hybrydy to już nie jest moje ulubione zdjęcie ![]()
@Magdalena93 To ja nigdy nie ściągałam
tylko nadbudowałam baza i skaracałam jak trzeba było ![]()
![]()
Ja nigdy nie ściągałam , zawsze jak już miałam trochę dłuższy odrost to wyskubalam mi się nie trzymają długo paznokcie że nieraz mi odpadają
Dlatego mam frezarkę i najlepiej tak ściągnąć
Ale dopiero ściągałam jak miałam mega odrosty
Oo te pierwsze piękne ![]()
![]()
Te rozowe tez sa piekne akurat mohe kolorki ![]()
Pochwale się jak zrobie ![]()
Mi się bardzo podobają te pierwsze ![]()
Pierwsze przepiekne
bardzo w moim klimacie ![]()
Tez mam ale jeszcze nie umiem jej bezbolesnie uzywac ![]()
To szybszy sposob ![]()
Musisz skręcić na mniejsze obroty ![]()
![]()
Takie letnie kolorki
bardzo ładne ![]()
Super
opaloną masz skórę wiec kolory pasują idealnie ![]()
Dziekuje;)
@Karolinnna tak wlasnie szukałam cos w letnich kolorach ![]()


