Paznokcie hybrydowe

A to ty robiłaś czy u kogoś ?

U kogos :slight_smile: ja sama.nie umiem :speak_no_evil::rofl:

1 polubienie

A mi dzisiaj aie polamal :frowning:

Zapisana na kolejne jestem dopiero na przyszla sobote…ale tez juz chce jakies letnie… typowo pod wakacje bo mamy zaplanowany na 8 lipca wyjazd :slight_smile:

1 polubienie

Ale piękne ! :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: super wyglądają :). @Wikii a jakie plany na wakacje? :slight_smile:

Jedziemy 8 lipca na 5 dni nad morze :slight_smile: mam nadzieje ze pogoda bedzie :slight_smile:

1 polubienie

Czuć wakacje w powietrzu :heart_eyes:

A dokąd się wybieracie ? :slight_smile: ma być teraz cieplej to oby pogoda się udała

Kolory lata, zwlaszcza ten jasny🤩

1 polubienie

Ustronie Morskie

Oo to tam koło Kołobrzegu :heart: byłaś już tam wcześniej czy pierwszy raz ? Ja nad morzem byłam tylko w Gdańsku :face_with_peeking_eye: pora nadrobić zwiedzanie polskiego morza

Bylam bylam… my mamy do Kolobrzegu 180km wiec jezdzimy nawet na 1 dzien… nawet mamy zalecenie od kardiologa jezdzic w miare mozliwosci nad morze bo wtedy maly sie lepiej dotlenia a u niego to akurat na plus bo jest niedotleniony i sinieje…

Oo to nie daleko , super że macie taką opcję i lekarz nawet to zaleca :smiling_face_with_three_hearts: dużo jodu też tam jest więc to dla wszystkich bardzo dobre żeby jechać i powdychać tego powietrza :innocent:

Piękne są 🩷 lubię taki kształt :nail_care:

1 polubienie

Dziekuje :wink: koedys robilam kwadratowe ale wychodzily jakies brzydkie :wink:

To ja kiedyś tylko kwadratowe nosiłam , teraz tak mi się ciężko zebrać żeby zrobić paznokcie :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:


Ja robię sama

3 polubienia

I to się chwali
Ja robiłam sobie sama na swój ślub :face_with_peeking_eye::joy:


Nic nie było przedłużane , chodowane rok :joy: teraz mi się już nie chce

4 polubienia

@Karolinnna @Mom_of_3 ale pięknie wam wychodzi :smiling_face::smiling_face: ja też robiłam kiedyś sama ale tak ładnie nie wyszły :see_no_evil:

1 polubienie

Ja tez robilam … za 3 razem przestalam :sweat_smile: nie ba moje nerwy :sweat_smile::see_no_evil: teraz tylko przy stopach sobie robie

To mnie przy stopach tak denerwuje ich robienie :joy::face_with_peeking_eye: