A to ty robiłaś czy u kogoś ?
U kogos
ja sama.nie umiem ![]()
![]()
A mi dzisiaj aie polamal ![]()
Zapisana na kolejne jestem dopiero na przyszla sobote…ale tez juz chce jakies letnie… typowo pod wakacje bo mamy zaplanowany na 8 lipca wyjazd ![]()
Ale piękne ! ![]()
super wyglądają :). @Wikii a jakie plany na wakacje? ![]()
Jedziemy 8 lipca na 5 dni nad morze
mam nadzieje ze pogoda bedzie ![]()
Czuć wakacje w powietrzu ![]()
A dokąd się wybieracie ?
ma być teraz cieplej to oby pogoda się udała
Kolory lata, zwlaszcza ten jasny🤩
Ustronie Morskie
Oo to tam koło Kołobrzegu
byłaś już tam wcześniej czy pierwszy raz ? Ja nad morzem byłam tylko w Gdańsku
pora nadrobić zwiedzanie polskiego morza
Bylam bylam… my mamy do Kolobrzegu 180km wiec jezdzimy nawet na 1 dzien… nawet mamy zalecenie od kardiologa jezdzic w miare mozliwosci nad morze bo wtedy maly sie lepiej dotlenia a u niego to akurat na plus bo jest niedotleniony i sinieje…
Oo to nie daleko , super że macie taką opcję i lekarz nawet to zaleca
dużo jodu też tam jest więc to dla wszystkich bardzo dobre żeby jechać i powdychać tego powietrza ![]()
Piękne są 🩷 lubię taki kształt ![]()
Dziekuje
koedys robilam kwadratowe ale wychodzily jakies brzydkie ![]()
To ja kiedyś tylko kwadratowe nosiłam , teraz tak mi się ciężko zebrać żeby zrobić paznokcie ![]()
![]()
![]()
I to się chwali
Ja robiłam sobie sama na swój ślub ![]()
![]()
Nic nie było przedłużane , chodowane rok
@Karolinnna @Mom_of_3 ale pięknie wam wychodzi ![]()
ja też robiłam kiedyś sama ale tak ładnie nie wyszły ![]()
Ja tez robilam … za 3 razem przestalam
nie ba moje nerwy ![]()
teraz tylko przy stopach sobie robie
To mnie przy stopach tak denerwuje ich robienie ![]()
![]()

