A jakie masz teraz zrobione ? ![]()
Ja dziś zdjełam moje obdartusy ![]()
a nie chce mi się robić nowych , z cięłam na krótko niech się regenerują ![]()
O dokładnie
kupilam odzywke bezbarwna i tylko tym pociągnę jak sobie przypomne ![]()
Fjane jest regenerum serum w takiej tubce z pędzelkiem , po tym ta płytka mam wrażenie że jest twardsza
Mam to ale w tubce tez z pedzeliem i nie lubię. Paznokcie są mam wrazenie tluste i nic nie wchlania sie, wcieram w ubrania ![]()
Ja lubię to regenerum , co ma taki jasny odcień i wygląda ładnie na płytce
Nie, ja mam w innej tubce. Moze to jest w konsystencji inne w takim razie
Kochane, szukam pomyslu na paznokcie z motywem morskim, moze jakies muszelki ? Macie jakies fajne zdjecia ?
Ja jak mam paznokcie to tylko nudziaki ![]()
![]()
Ja nie mam pomysłu, raz zrobiłam niebieskie to wgl mi nie wpadły w oko . Nie mogłam patrzeć na moje paznokcie i szybko je zmieniłam ![]()
Ja też najczęściej nudziaki , french albo jakiś delikatny róż . Odrostu tak nie widać i podobają mi się takie naturalne .
Oo tak
na razie coś przestałam je robić ale może mi się zachce u wrócę ![]()
Mi się też mega podoba frencz albo nudziaki ![]()
To jeśli nie można za dużo trzeć to wtedy to by nie było dobre , ale też to mam
No niby nie, ale ja używam sobie raz na jakiś czas
Ale fajne podobają mi się ![]()
Lubię takie z wzorkami , i jeszcze jak ładnie są zrobione ![]()
Ja wczoraj kupiłam bazę z witaminami ktoś może stosował ją
Ciekawy wzór na wakacje ![]()
Ja ide w przyszłym tygodniu i narazie niemam pomyslu ![]()


