Paznokcie hybrydowe

Hmm no to już nie wiem co :see_no_evil:

Ja co roku mam ten problem na wiosne i lato

A to może zamiast skarpetek złuszczających to nawilżające?


To jesy fajne jeśli chodzi o piety , taki peeling

Oo musze sprawdzic :slight_smile:
Tylko bje wiem czy na pekniete piety mkzba stosowac. Bo mam az dziure i krew leci :confused:

Ojeny współczuje ci , że masz aż tak mocno. A byłaś kiedyś z tym u dermatologa? Albo podologa.? @Karolinnna muszę go wypróbować

To no posmaruj sobie tym aż do wyleczenia , a później musisz już cały czas nawilżać jakimś kremem np licznikowym 30% albo mocniejszym 50% bo to wraca :smiling_face_with_tear: wiem jaki to straszny ból , tego peelingu nie stosuj bo ci może bardziej podrażnić

Bylam u pedologa to zrobilam mi te piety i bylo ok a pp 4m na nowo… podzlam do dermatologa to powiedziala ze tylko nawilzac ze taki typ skory :see_no_evil:

Ojej. No to ci bardzo z tym współczuję :confused:

Tez mam takie pięty. Odkrylam i bardzo polecam tarke z nano szkla np. z rossmanna. EWA SCHMITT, ProCare+ , tarka do stóp z nano szkła, różne kolory, 1 szt. | Drogeria Rossmann.pl
Dziala cudownie! Pięty są milutkie i gladziutkie juz po pierwszym razie. Dodatkowo mam takie skarpetki z silikonem wewnatrz i zakladam je na noc na posmarowane kremem pięty. To tez jest petarda, bo ten krem dzięki silikonowi ladnie nawilza kilka godzin a nie zostanie na przescieradle. Wczesniej zadne kremy ani skarpetki zluszczające nie dawaly rady z piętami.

1 polubienie

Moje stopy to tragedia :laughing::laughing: a przed ciążą jak jeszcze biegałam długie dystanse to często mi odchodziły paznokcie także jakbym wam tu wstawiła moje stopy to byście śniadania nie zjadły :sweat_smile:

Hmm moze ja tez mam to od biegania :thinking: ale tylkk jedna stopa :thinking:

To ja nie biegam a mam brzydkie stopy :see_no_evil:

Lubię takie szalone paznokcie, ja mam takie pozdzierane jakoś nie chce mi się ostatnio robić ale muszę przysiąść bo wstyd :see_no_evil::rofl:

Ja nie mam zrobionych i mam jeszcze całe obżarte i do tego skórki też :grimacing::grimacing::grimacing:

Mi się nie chciało robić na komunię to założyłam tipsy , i tak mi zniszczyły płytkę że od miesiąca próbuje ją leczyć :cry::cry:

Ojej no tipsy to też bym się bała założyć, że mi zniszczy

Na tik toku jest taka dziewczyna co sobie tipsy zakłada , utipsowanie się jej seria nazywa haha i tam mnie zachęciła pokazała nawet jak zdjąć zęby nie uszkodzić płytki i kurde ja to zdjęłam już na siłę bo strażnicę długo to trwało i tak zniszylam :joy::sob:

Ja od połowy ciąży juz przestalam malowac i tak zostalo poki co :sweat_smile: a teraz nie mam czasu albo chęci

Ja muszę innaczej nie potrafię już