Ale chyba zostaje przy naturalnym , też takie lubię ![]()
Ja też kiedyś używałam tylko sally hansen, wtedy były najlepsze dla mnie, bo dobrze kryły i się trzymał ten lakier. Ale od lat robię hybrydy to wypadłam w ogóle z rynku i nie wiem jakie są dobre .
Też je lubiłam ciekawe jak teraz , ale teraz jednak tylko hybryda
Śliczne
Przepiękny odcień różu!
Ja w ogóle wypadłam jeżeli chodzi o modę w robieniu paznokci. Ostatnio rzuciło mi się w oczy, że jest coś takiego jak zdobienie akwarelami w hybrydzie?
Bo znajoma prowadzi swój salon i ostatnio wstawiła post, że wprowadza na stałe w ofercie
Być może to od dłuższe czasu jest na rynku, ale dla mnie to nowość.
Ale śliczne
uwielbiam róż
a jakie ładne długie ![]()
Bardzo masz ładną płytkę i jakie długie paznokcie. Ja muszę pod hybrydę mieć żel bo mi się łamią bez żelu.
Ja mam dlugie palce i waska dluga plytke ![]()
Ja tez mam zel
sama hybryda sie nie nadaje na takie paznokcie… w sensie takie dlugie…
A czy dlugie to nie wiem . Zawsze takie mam bo w krotszych nie umiem funkcjonkwac ![]()
Od dolu tak wygladaja…
Jej ale długie - można się przyzwyczaić do takiwj długość
już nie ma pamietanika kiedy ostatnio robiłam ,a rok twmu będzie ![]()
Ja od hmm 9 lat ![]()
Ja to chyba nigdy niemiałam takich długich , a nawet nie mogę mieć
Ja kupiłam teraz bazę jasno różową Z brokacikie z victory vin i jestem bardzo zadowolona są takie delikatne
A czemu nie możesz mieć długich ? Nie lubisz , nie wygodnie czy praca ?
Rosną mi w dół i strasznie to wygląda ![]()
Tez kiedys mialam ten problem z jednym paznokciem… zawijal mi sie w dol ale dobrze zawsze mi go wypilowali i juz jest ok ![]()
No u mnie niestety nic na to nie działa
i strasznie to wygląda jak one trochę odrosną , jeszcze takie dziwne płaskie są
Oj to racja , jak paznokcie rosną w dół to brzydko bardzo wygląda jak są długie. Jak takie szpony . Niektórzy noszą takie ale naprawdę nie korzystanie to wygląda.
Ja mialam tak na wskazujacym palcu ale jakos mi kosmetyczka wyprowadzila to i juz jest ok ![]()
Ale ja tez dlugich nie lubie … chodze co 4 tygodnie o ten odrost jest juz zazwyczaj dosyc spory ale jakos daje rade ![]()

