Paznokcie hybrydowe

Bardzo dobra cena, u nas teraz wszędzie podwyżki i 190 minimum

Ja płacę za dopełnienie 160 zł za jeden kolor , a jak jakieś wzorki czy french to 180 zł . A dzisiaj jeszcze byłam zrobić hybrydę na stopach przed porodem to zapłaciłam 140 zł.

O kurcze to wysokie macie ceny ale to pewnie zalezy od miasta :wink: u mnie cena za stopy to 70 zl :sweat_smile::rofl:

A robią peeling stóp? A przypomnisz mi skąd jesteś ? Bo znowu zapomniałam , wiem tyle że chyba gdzieś z południa :face_with_peeking_eye:

A u mnie ta cena 140 zł to sama hybryda tylko na stopach bez opracowania pięt itd. Kładę stopy na fotelu i robi, coś tam tylko spryska czymś dezynfekującym i na końcu posmaruje. Ja robię sobie resztę sama bo mam łaskotki straszne więc nawet nie wiem ile kosztowałby pełny pakiet.

1 polubienie

Nierobia ;/ ja jestem z dolnegoslaska :wink:

1 polubienie

100?! To prawie jak za darmo :grinning:

1 polubienie

To prawda jak slysze ile kosztują pazurki to u mnie naprawde tanio :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

Za tyle to aż się chce chodzić :smiley:

1 polubienie

Bardzo przyjemnie ahhah

1 polubienie

No dokladnie jakos mi nie szkoda gorzej jakbym miala wydac 200 zl :face_with_peeking_eye::see_no_evil:

Nooo to już boli :see_no_evil: a co ile chodzisz ?

Tak co 3 tyg :wink:

Ja staram się co 4 tygodnie chodzić żeby nie zbankrutować. Ale na szczęście, aż tak szybko mi nie rosną paznokcie plus ja lubię naturalne kolory, beże i często mam french to też mniej ten odrost widać .

Ja też kiedyś chodziłam co 3 tyg , bo musiałam . Paznokcie rosną mi w dół i już mnie strasznie to bolało

1 polubienie

Piękne pazurki , i nikt się więcej nie pochwalił a lubię patrzeć jakie macie pomysły na paznokcie. Ja po urodzeniu jeszcze sobie nie zrobiłam

2 polubienia

Ja się zastanawiałam czy robić do sesji zdjęciowej , ale chyba nie bo potem znowu będę miała zniszczone

A sama masz lampę? :slight_smile:
Jak nie, to może zainwestuj w jakiś dobry zwykły lakier :slight_smile:

Tak mam, ale długo nie używałam . A polecasz może jakiś dobry zwykły lakier ?

Ja swojego czasu lubiłam bardzo lakiery z Bell i Selly Hansen. Ale to było już tak dawno że do tej pory to pewnie się wszystko pozmieniało i na pewno na rynku już są o wiele trwalsze produkty.