Takk, też mam takie wrażenie
@Nadzianii ja sobie raz pomalowałam zwykłym lakierem na wakacje do Turcji to po jednym dniu już miałam lakieru ![]()
Oj tak ja jak mam na stopach to dopóki nie zdejmę hybrydy to się trzyma nawet zwykłe lakiery dłużej się trzymają jak na dłoniach.
A malujecie cały czas od stóp czy tylko latem ?
Latem ![]()
chociaz zaczelam jezdzic na basen to ladne mam ![]()
Ooo też muszę się w końcu zmotywować
Tylko latem ![]()
No to opcja idealna ![]()
Latem
nawet pomalowalam pare razy w iinym okresie ale stopy caly czas w skarpetkach to lakier widziałam tylko jak w pizame wskakiwalam
Ja akurat lubię chodzić na boso po domu ![]()
Ja nie maluje wcale ![]()
bo ten lakier zawsze był nie do zdarcia i jak myślę o jego zmywaniu to mi się odechciewa ![]()
To ja maluję zimą wtedy jak jedziemy gdzieś na basen
Ja zazwycQj malowałam stopy latem zimą mi odpoczywają paznokcie za to u dłoni maluję cały czas ![]()
Ja zimą też zawsze nakładam odżywkę wtedy latem są gotowe na hybrydę ![]()
Sluchajcie u mnie na wiosce sa dwie laski co robia paznokcie , pierw chodzilam do jednej a pozniej do drugiej bo to tez moja koleżanka, nasze dzieci chodza razem do klasy no i paznokcile sie dluzej trzymaja
dzisiaj pisze do mnie ta pierwsza ile place za paznokcie u tej drugiej ![]()
![]()
dla mnie to takie chore pytac ile bierze konkurencja co o tym myslicie ?
Trochę słabe, mnie żadna stylistka nigdy nie zapytała ile płaciłam u poprzedniej, też tylko raz mi się zdarzyło że pani skomentowała pracę innej. No i trochę kiepskie zachowanie jeśli jest ich tylko dwie ![]()
No wlasnie nie wiem w jakim celu to pytanie
oczywiscie nie odpisałam
Myślę że może straciła trochę klientek na rzecz tej 2 i myśli jak zachęcić do powrotu






