Paznokcie hybrydowe

Takk, też mam takie wrażenie :laughing: @Nadzianii ja sobie raz pomalowałam zwykłym lakierem na wakacje do Turcji to po jednym dniu już miałam lakieru :sweat_smile:

Oj tak ja jak mam na stopach to dopóki nie zdejmę hybrydy to się trzyma nawet zwykłe lakiery dłużej się trzymają jak na dłoniach.

A malujecie cały czas od stóp czy tylko latem ?

Latem :rofl::rofl: chociaz zaczelam jezdzic na basen to ladne mam :sweat_smile:

1 polubienie

Ooo też muszę się w końcu zmotywować

Tylko latem :blush:

No to opcja idealna :slight_smile:

Latem :grin: nawet pomalowalam pare razy w iinym okresie ale stopy caly czas w skarpetkach to lakier widziałam tylko jak w pizame wskakiwalam

Ja akurat lubię chodzić na boso po domu :see_no_evil:

Ja nie maluje wcale :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye: bo ten lakier zawsze był nie do zdarcia i jak myślę o jego zmywaniu to mi się odechciewa :persevere:

To ja maluję zimą wtedy jak jedziemy gdzieś na basen

Ja zazwycQj malowałam stopy latem zimą mi odpoczywają paznokcie za to u dłoni maluję cały czas :smile:

Ja zimą też zawsze nakładam odżywkę wtedy latem są gotowe na hybrydę :smiley:

Przychodze z kolejnymi inspiracjami na swieta


3 polubienia



To moje z zeszłego roku :smile: w tym z a mała muszę już się ograniczyć w długości i zdobieniach

1 polubienie



1 polubienie

Sluchajcie u mnie na wiosce sa dwie laski co robia paznokcie , pierw chodzilam do jednej a pozniej do drugiej bo to tez moja koleżanka, nasze dzieci chodza razem do klasy no i paznokcile sie dluzej trzymaja :wink: dzisiaj pisze do mnie ta pierwsza ile place za paznokcie u tej drugiej :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: dla mnie to takie chore pytac ile bierze konkurencja co o tym myslicie ?

Trochę słabe, mnie żadna stylistka nigdy nie zapytała ile płaciłam u poprzedniej, też tylko raz mi się zdarzyło że pani skomentowała pracę innej. No i trochę kiepskie zachowanie jeśli jest ich tylko dwie :sweat_smile:

No wlasnie nie wiem w jakim celu to pytanie :frowning: oczywiscie nie odpisałam

Myślę że może straciła trochę klientek na rzecz tej 2 i myśli jak zachęcić do powrotu