Słuchajcie dziewczyny, wiem że trochę ten wątek został poruszony w poście który tego nie dotyczył więc tworzę nowy.
Mąż mnie ostatnio zapytał co chcę na urodziny i pomyślałam że ułatwię sobie życie i poproszę o odkurzacz bezprzewodowy. Mieszkanie mam nieduże więc potrzebuje czegoś zgrabnego co będzie w miarę trzymało baterie, nie będzie mega drogie i dobrze ciągnęło (miało moc). Prośba o sugestie czy polecajki waszych odkurzaczy bezprzewodowych z których jesteście zadowolone. Ułatwi mi to wybór ![]()
5 lat temu kupiliśmy elektrolux pure 9 /kochalam go bo zwinność to sztos plus malutki i poręczny - w sklepach przed zakupem każdy musiałam mieć w rece /ale szybko sie zepsuł , byl raz na gwarancji , potem znów bateria padla. Teraz mamy tefala x- force flex , moj go kupiłal bo jest funkcja mopowania ale jest dla mnie toporny i mopowań nie robimy nim, ale za to wjeżdżając na dywan zmienia program na turbo i pewnie dywany mam odkurzone ![]()
Najbardziej budżetowo jak sie da : xiaomi g20 lite, ale patrzylismy na rownie taniego Jigoo C200.
Oba zbieraja super, sa do codziennego uzytku, dobra moc, bez zbednych bajerow.
Ja ogladalam na YT duzo filmikow z recenzjami ![]()
Moja kumpela ma już ponad rok ten z AliExpress. On ma dodatkowo funkcję mycia. Jest z niego bardzo zadowolona. Ma spory dom i bez problemu posprząta cały. Ja też mam zamiar go kupić
A tak swoją drogą to osobiście z wiekiem
doceniam takie praktyczne prezenty ![]()
np przed wprowadzeniem sie do domu ciągle mówiłam że chce isc na masaż do spa a dostałam garnki z tefala i powiedział nze to bedzie juz do domu , noooo minę musiałam mieć nietęgą bo nie o tym marzylam ale po czasie byłam szczęśliwa bo faktcznie w nich do dzis gotuję ![]()
![]()
![]()
Ten co polecasz jest na mojej liście
i już przesłałam do męża do sprawdzenia ![]()
@Kargaw w sumie to nie pomyślałam że tam też są odkurzacze. A więcej info? Jak jej długo trzyma bateria ile się ładuje? I jak sobie radzi z dywanami?
@DaNutka no ją już od pewnego czasu stawiam na urządzenia domowe jako prezent na urodziny. Nie chodzi tu o to że to jakaś aluzja by sprzątać tylko ja poprostu lubię takie rzeczy dostawać ![]()
Zdecydowanie od dawna robimy sobie super praktyczne prezenty z mezem, to naprawde fajne rozwiazanie ktore pomaga w codziennosci. Nie laduja bzdety w szufladzie.
Ja teraz powiedziałam ze chce suszarko lokowke taka podrobe Dysona ![]()
Wpisz w YT to na pewno wyjda Ci filmiki jak dziala, beda porownania itp. Kiedys chyba na stronie media espert mozna bylo porownac dwa sprzety i to bylo fajne bo korzystalam z tej opcji przy wyborze telefonu
Dalej można porównywać. My tak porównywaliśmy jak kupowaliśmy AF. Fajne też robi zestawienia chat GPT
Mówiła że ok pół godziny ciągłej pracy na najwyższym stopniu. Ładuje się tak 4-5 godzin. Nie wiem czy to dużo czy mało ale on ma jeszcze to zielone świato że widać gdzie jest kurz. Pół godziny odkurzania to długo. Mnie odkurzenie dołu domu zajmuje tak 15 min
Tak, pół godziny to dużo
To tak jak pisałam w poprzednim wątku , ja mam dysona v15s detect submarine i sam odkurzacz super, a funkcja mycia się nie sprawdza u mnie na kafelkach lappato. Więc na pewno teraz kupiłabym sam odkurzacz. A właśnie jestem u rodziców i oni mają odkurzacz z funkcją mycia philips Aqua trio 9000 i sam odkurzacz jest gorszy od dysona moim zdaniem bo jest cięższy i nie dojeżdża do listew i mebli , ta szczotka jest gorsza , też ma podświetlenie led ale mi osobiście gorzej się nim odkurza. Na pewno zajmuje więcej miejsca bo ma taką jakby podstawę i w niej trzyma się wszystkie elementy . I w nim akurat funkcją mycia jest dużo lepsza bo nie trzeba odkurzać przed myciem nawet . Tak on wygląda.
To oswietlenie naprawde robi robote ! Uwielbiam odkurzac po ciemku bo idealnie widac kazdy pyłek i zwirek koci
moj ma biale, ale twn Jigoo ma zielone i slyszalam opinie ze to zielone swiatlo jest lepsze bo wiecej widac. Moje biale odkrywa wiele kurzu wiec nie wiem czy chcialabym zielone hahahah a tak na powaznie to naprawde swiatelko daje czadu
Ja nie lubię tych z podświetleniem, człowiek myśli że jest czysto a się okazuje że jednak nie więc zamiast posprzątać w kilka minut okruszki sprząta się cały dom ![]()
Ja też uwielbiam odkurzać po ciemku , ale fakt niby czysto, a jak się podświetli to wszystko widać.
Do mnie właśnie dziś przyszedł! Bosch ![]()
![]()
Moja mama ma go już kilka lat, a ma dom 120 metrów i jej się sprawdza. Widziałam jego nowsza wersje, ale różnica w cenie była spora, a różnica w detalach niewielka, więc postawiłam na ten model, który ma mama.
Dziś rozpakowuje ![]()
Szkoda ze nie da sie przesylac filmikow, mysle ze to by bylo teraz pomocne
Ale super że dajecie takie cenne rady i plusy i minusy. O światełku bym w ogóle nie pomyślała że może robić taką robotę
Dla porownania. Zdjecie podlogi w swietle. I zdjecie podlogi przy zgaszonym swietle ale z ledem od Xiaomi
Oooo faktycznie widać kawałki zwirka. Ale czad
Ten nasz też ma światełko. Ja właśnie uwielbiam odkurzać teraz przy zgaszonym świetle, bo wszystko widać ![]()
![]()




