Hahaha zakładają że dzieci może być w tym rozmiarze pulpecikiem albo mega fit i robią dwie wersje ![]()
Hahah dokładnie i żeby dzieci nie były pokrzywdzone że nie ma dla nich ubrań są różne wielkości ubranek któreś napewno założy ![]()
Haha możliwe xd u nas akurat mamy pulpecika ![]()
![]()
![]()
Ooo tak jak będę się urządzać niedługo to mi się podobają właśnie rzeczy z Sinsay do domu czy nieraz nawet pepcko
Nooo Sinsay ma naprawdę bardzo dużo fajnych dodatków do mieszkania/domu
Dokładnie aż ciężko się zdecydować
Bawelniany ochraniacz. Możesz kupić na allegro. Nie polecam ochraniaczy typu warkocz. My aktualnie kupilsmy cały komplet do łóżeczka ochraniacz + pościel+baldachim.
Dla czego tego nie polecasz,?
Zajmuje dużo przestrzeni w łóżeczku.
Też nie jestem za warkoczem, jak dla mnie to nie spełnia on żadnej funkcji, dziecko i tak włoży nogi między szczebelki, wyrzuci smoczek czy uderzy głową o szczebelki.
Racja , ja na początku myślałam o tym warkoczu bo jest dość popularny . Ale później właśnie pomyślałam, że jedyna jego funkcja jest ozdobna bo i tak nic nie chroni tak naprawdę .
Ja chciałam kupić jakiś ochraniacz ale te fajne były zazwyczaj tylko na połowę wielkości łóżeczka a synek teraz tak się przemieszcza że czasami ma głowę tam gdzie zawsze nogi więc jednak wstrzymałam się z zakupem. Czasami muszę wieczorem mu wyciągać nogę z przestrzeni pomiędzy szczebelkami
ale to już sporadycznie. Wcześniej chciałam zamówić ochraniacz bo uderzał głową o szczebelki ale poczekałam z zamówieniem 2-3 dni i zaczął stabilnie trzymać głowę na brzuszku więc zrezygnowałam z zakupu. Jedyne co to właśnie problem ze smoczkami, że sobie wyrzuca
Ja właśnie kupował dwa z tego względu
Ja warkocz rozplątałam i poprzeplatalam nim szczebelki. Mam dwa rzędy na dole przy materacu i jeden na górze barierki
Ja może bym kupiła 2 ale w dzień synek ma drzemki w łóżeczku turystycznym i tam tego problemu nie ma. A łóżeczko ze szczebelkami mamy w sypialni
O w sumie fajny pomysł . Nie wpadłabym na to .
To ja kupiłam do sypialni, a wdziej sypia koło mnie w łóżku
Ale już niedługo będzie w żłobku. U teściowej kupiła warkocz ale też jest na pół łóżeczka tylko
ale teraz to bardziej chyba do dekoracji bo już nie wali główką w szczebelki
Ja go też zostawiłam jako dekoracja , jakoś miałam sentyment hahah
A tak szczerze to mi się to tak najmniej zawsze podobało