Ja tak miałam;) długo czułam że okres się zbliża i cały czas mówiłam że to tak się czuję bo okres będę miała za parę dni a że mi się Nigdy okres nie spóźniał to jak mi się spóźnił już dwa dni to mąż żebym zrobiła test a ja cały czas mówiłam do męża żeby nie przesadzal że okres czasem się spóźnia na ze mi nie trzyto może coś zaszkodził jakiś stres lub leki… ale w końcu zrobiłam i wyszło że jestem w ciąży;) w 3 ciąży miałam podobnież