Super i dobrze
dacie dobre opinie za i też te negatywne
No jasne ja dam i takie o takie
Opinie już są na stronce kto jest ciekawy może zajrzeć i dowiedzieć się jak się sprawuję
ja już dodałam swoją opinię i widziałam dziewczyny również ![]()
Jestem ciekawa tego podgrzewacza. Butelki już mam na liście wyprawkowej ![]()
To może tym razem się uda 🩵
A ty nie załapałaś się ostatnim razem?
Trzymam kciuki ![]()
Ojej ale ja nie wyraźnie pisze dziś ![]()
ja skomentowałam komuś wyżej kto chciał ten podgrzewacz , i chodziło o to że może teraz się uda bo jest do wygrania ![]()
![]()
ja oczywiście już go mam , i daje mu drugą szansę bo na początek wolałam ten na wodę ![]()
Mi się też on marzy! ![]()
Ale nie wiem czy będę mieć wystarczająco czasu żeby się udało ![]()
Będę próbować ![]()
Aaaa ok, myślałam że nie masz i byś chciała wygrać ![]()
To jest moje Marzenie normalnie ! Mega by mi pasował do nowej kuchni
Hahaha nową kuchnię trzeba urządzić tip top ![]()
![]()
Jak dobrze że kompletuje wyprawkę ![]()
![]()