NOWOŚĆ Podgrzewacz LOVI AirWarm

Super i dobrze :+1: dacie dobre opinie za i też te negatywne

No jasne ja dam i takie o takie

Opinie już są na stronce kto jest ciekawy może zajrzeć i dowiedzieć się jak się sprawuję :smiling_face_with_three_hearts: ja już dodałam swoją opinię i widziałam dziewczyny również :smiling_face_with_three_hearts:

Jestem ciekawa tego podgrzewacza. Butelki już mam na liście wyprawkowej :slightly_smiling_face:

To może tym razem się uda 🩵

3 polubienia

A ty nie załapałaś się ostatnim razem?

2 polubienia

Trzymam kciuki :wink:

2 polubienia

Ojej ale ja nie wyraźnie pisze dziś :laughing::laughing: ja skomentowałam komuś wyżej kto chciał ten podgrzewacz , i chodziło o to że może teraz się uda bo jest do wygrania :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: ja oczywiście już go mam , i daje mu drugą szansę bo na początek wolałam ten na wodę :sweat_smile:

1 polubienie

Mi się też on marzy! :star_struck::grin: Ale nie wiem czy będę mieć wystarczająco czasu żeby się udało :face_holding_back_tears:
Będę próbować :grinning:

Aaaa ok, myślałam że nie masz i byś chciała wygrać :face_with_peeking_eye:

To jest moje Marzenie normalnie ! Mega by mi pasował do nowej kuchni

1 polubienie

Hahaha nową kuchnię trzeba urządzić tip top :star_struck::grin:

1 polubienie

Jak dobrze że kompletuje wyprawkę :heart_eyes::heart_eyes:

1 polubienie