Nazwisko po ślubie

Kasaiaa03 a Ty jesteś bardziej na tak, czy na nie? 

Kasia jak chce się w jakiś sposób odciąć do tego nazwiska to czemu nie 

Magiczny pazur  mi to obojętne  jakie nazwisko będę miała ważne że jesteśmy  razem 

Zdwcydowanie powinien zmienić, jeśli chce i Ty nie masz nic przeciwko. Myślę, że to wystarczający powód z jego strony. Nie dziwię się, że chciałby zmienić. 

Kasaiaa03 pewnie, że tak. Każdy powinien mieć takie podejście :)

Kasia też tak uważam miłość jest ważniejsza niż przywiązanie do nazwiska 

Kasia skoro partner chce przyjąć Twoje nazwisko a dziecko ma nazwisko ojca to dziecku też zmienicie? Czy wy będziecie się nazywać inaczej a syn inaczej? 

Dla mnie moje nazwisko było ważne. Też sporo osiągnęłam pod nim. I co najważniejsze było łatwiejsze niż męża. Teraz ciągle błędy mi robią, a ja kiedyś tych problemów nie miałam. Jednak nie wyobrażam sobie, aby mieć inne nazwisko niż mąż czy dzieci, dla mnie to taki znak rodziny. Można mieć dwa, ale u mnie za długo i by się rymowało, a to trochę jak dla mnie głupio.

Natomiast nie mam nic do tego jakby to facet chciał zmienić. Mało który się na to by zdecydował. Muszą istnieć już jakieś ważne powody, jak np. wspomniane złe wspomnienia i chęć odcięcia się od niego.