Laura to fajnie, mam nadzieję że i u mnie tego problemu nie będzie:)
Przy rozszerzaniu diety córa też miała problem z kupką, wiadomo nowość, więc brzuszek reagował. Na szczęście szybko minęło. Teraz robi kupkę 1-2 razy dziennie.
Silver oby nie miało problemów, ja ostatio miałam z tym problem i nie jest to nic fajnego a co dopiero dla takiego dziecka co nie wie o co chodzi…
Dokładnie, teraz niby mamy więcej dostępu do informacji i nie co więcej wiemy, ale wiadomo jak coś się dzieje z dzieckiem to czasem nawet panikujemy.