Ja mleka zapomniałam, a pijemy comforta i to był późny wieczór ![]()
Zdecydowanie mgła ciążowa potrafi się utrzymywać dłużej niż tylko w ciąży
u mnie również nadal trwa
ale też liczę, że w końcu wrócę do siebie! ![]()
Haah ja 8 miesięcy po porodzie i również zdażało mi się coś zapominać
ale my mamuśki mamy prawo zapomnieć czegoś i tak sporo rzeczy mamy na głowie ![]()
Ja dwa tygodnie po porodzie i nadal jest mgła
. Zobaczymy ile się utrzyma .
Za szybko to nie wróci do normy ![]()
No jeszcze trochę to będzie trwało ![]()
![]()
Ja musiałam ostatnio grubsza sprawę przewinąć w aucie , no niezły wyczyn ![]()
![]()
Świeża sprawa, także jesczcze dużo cierpliwości i czasu aż się unormuje ![]()
![]()
Ciekawa jestem kiedy minie. W ciąży aż tak bardzo mi nie przeszkadzało. Ale teraz trochę tak bo jednak potrzebuje być zorganizowana i dobrze myśląca przy takim maluchu. A do tego połóg i emocje mną targają nadal i różnie to bywa w ciągu dnia.
Powiem Ci że ja jestem już 11 miesięcy po i może nie jest źle ale na pewno nie jest to ta sama głowa co kiedyś ![]()
![]()
także czy to minie w ogóle to nie wiem ![]()
![]()
O kurczę tego to się nie spodziewałam, no zobaczymy jak to będzie.
Ale może u Ciebie będzie dużo lepiej! ![]()
Na to chyba nie ma sposobu ![]()
Myślałam , że odchodzi z dniem porodu ale niestety nie ![]()
Co do głowy to mi mąż mówi, że przez tą ciążę mi głowa urosła ![]()
![]()
![]()
a ja mówię, że za dużo się na małego napatrzył i porównuje haha
Hahaha dobre ![]()
. Głowa nie urosła ale to co w głowie na pewno. Mi paruje od czytania różnych rzeczy . Niby człowiek chodził na szkołę rodzenia, czytał wiele rzeczy , a jak przyszło co do czego to googluje jak wygląda ciemieniucha i sprawdzam wszystko co możliwe .
My też wszystko z mężem googlowalismy……Każda wątpliwość czy wg nas anomalie
Zanim urodziłam to jakby ktoś mi to powiedział , że tak będę robić to bym nie uwierzyła.
Mój narzeczony poszedł o krok dalej i szuka artykułów naukowych
. Wynika to z tego, że za każdym razem jak googlowal to mówiłam coś w stylu „ale to tylko głupi interwent!” Chociaż prawdę mówiąc, sama czasem coś szukam w czacie GPT.
Teraz już coraz więcej każdy szuka wszystkich informacji w czacie GPT