Mikser z misą

Wiesz co, ja walczę z tymi plamami tłuszczu w piekarniku jak robię kuraki na funkcji grill bo jednak ten tłuszcz pryska i przywiera przy wysokiej temperaturze. Używałam już dwa różne płyny i niby lepiej ale nie od czyściły piekarnika do końca niestety więc dalej szukam fajnego płynu. Myślałam
jeszcze o tym, bo ma dobre opinie

A blachę nim też myjesz ?

1 polubienie

Tez pozniej trzeba dobrze umyć plynem do naczyń

A ja lubię myć piekarnik pink pastą , kilka ruchów i jest czyściutki ruszt jak i szybka , później szmatką z wodą i wszystko ścieram , trochę puszczam piekarnik na sucho żeby pochodził i wietrze :face_holding_back_tears:

Ooooo też nad nią myślałam. Ale usuwa też zabrudzenia z grilla ?

Ja dość często myje piekarnik więc na takie zabrudzenia jakie ja mam to mi świetnie działa , i ta kratkę ? To tak schodzi to wszystko ale tylko pasta mi się sprawdziła bo ten spray już mi nie spasował , on bardziej na jakieś plamy jako odplamiacz

Generalnie ja mam funkcję grilla i wtedy te mięsa pryskają a nie mam w piekarniku czyszczenia pyroliza

1 polubienie

Ja też uwielbiam tą pastę ! :smiley:

Mi ta pasta wogole nie pomogla ;(

Ja bardzo lubię tą pastę do czyszczenia garnków, super sobie radzi w połączeniu z gąbką scrub Mommy :grinning:do piekarnika natomiast używam ;

Jest niezawodny :grinning:

1 polubienie

Tak wlasnie wyzej go polecałam :slight_smile: najlepszy

2 polubienia

@Kiniawes screen zrobiony ! I też uwielbiam te gąbki , ale jako zamienniki z action :joy:

Już pisaliśmy o tym wyżej. Nawet fotę wrzuciłam. Jednak tego nie używałam , czy masz doświadczenie czy zaschnięte plamy po tłuszczu z funkcji grilla usuwa?

Wiesz co, konkretnie czy z grill sobie poradzi to nie wiem, ale jak wynajmowaliśmy kiedyś mieszkanie i tam poprzedni lokatorzy zostawili zapaskudzony piekarnik to dzięki temu płynowi wszystko przepięknie zeszło, myślę za warto spróbować :grinning:

1 polubienie

U mnie też leci skrin żeby kupić :smiling_face:

Muszę też sobie go kupić , najgorzej to zawsze domyć ruszt od grila