Ja ostatnio właśnie widziałam wersje lidlomixa ale kompaktowa. I wygadał jak ten nowy termomix ![]()
W sumie codziennie coś, jak nie obiad to np leniwe albo gofry.
Kawa mrożona pyszniutka, dużo mam zapisanych przepisów. Surówki do obiadu też w nim robię
Ooo może bym dziś gofry zrobiła. Taki mi smak przyszedł
Oo gofry uwielbiam z lidlomixa ![]()
Zupa golabkowa tez jest dobra
Ja dziś na promce kupiłam kalafiora to będę robić w panierce
Niedługo mamy przeprowadzkę, chce zrobić sobie taki pierwszy pelrezent do kuchni ![]()
![]()
![]()
Zupę gyros jeszcze lubię bardzo
Oo to idealny prezent , będzie się aż miło gotować ![]()
Dokładnie, ja polecam bardzo wszystkim
A przypalił ci się kiedyś garnek? Bo na dnie mam takie ciemne i już nie wiem czym to umyć
Oo a podeślesz link ?
On też jest w Rossmann i chyba w Auchan go widziałam
bardzo polecam
@ewelkar899_wp.pl zapisuje sobie na listę zakupową ![]()
Dobra promocja , też dodałam do koszyka ![]()
Ja psikam nim patelnie, garki, piekarnik zostawial na chwile i splukuje woda i wszystko schodzi ![]()
A taki przypalony piekarnik po funkcji grill? A podgrzewasz trochę piekarnik żeby zeszło?
Mysle ze da rade
ja nigdy nie podgrzewałam piekarnika ale az tak bardzo brudnego nie mialam ![]()
Oh tak, przypiekanie w lidlomixie to jakiś żart. Mojej mamie też się przypala, więc robię to na patelni zawsze.

