Mikser z misą

Ja ostatnio właśnie widziałam wersje lidlomixa ale kompaktowa. I wygadał jak ten nowy termomix :smile:

W sumie codziennie coś, jak nie obiad to np leniwe albo gofry.
Kawa mrożona pyszniutka, dużo mam zapisanych przepisów. Surówki do obiadu też w nim robię

Ooo może bym dziś gofry zrobiła. Taki mi smak przyszedł

1 polubienie

Oo gofry uwielbiam z lidlomixa :smiley:
Zupa golabkowa tez jest dobra

Ja dziś na promce kupiłam kalafiora to będę robić w panierce

Niedługo mamy przeprowadzkę, chce zrobić sobie taki pierwszy pelrezent do kuchni :cherry_blossom::cherry_blossom::heart_eyes:

Zupę gyros jeszcze lubię bardzo

Oo to idealny prezent , będzie się aż miło gotować :smiley:

Dokładnie, ja polecam bardzo wszystkim

A przypalił ci się kiedyś garnek? Bo na dnie mam takie ciemne i już nie wiem czym to umyć

Polecam ten :wink:

2 polubienia

Oo a podeślesz link ?

On też jest w Rossmann i chyba w Auchan go widziałam :slight_smile: bardzo polecam

1 polubienie

@ewelkar899_wp.pl zapisuje sobie na listę zakupową :stuck_out_tongue_winking_eye:

Taaak jest teraz w Rosmann na promocji za 13,99.

A schodzą przypalenia?

1 polubienie

Dobra promocja , też dodałam do koszyka :smiley:

Ja psikam nim patelnie, garki, piekarnik zostawial na chwile i splukuje woda i wszystko schodzi :wink:

A taki przypalony piekarnik po funkcji grill? A podgrzewasz trochę piekarnik żeby zeszło?

Mysle ze da rade :wink: ja nigdy nie podgrzewałam piekarnika ale az tak bardzo brudnego nie mialam :wink:

Oh tak, przypiekanie w lidlomixie to jakiś żart. Mojej mamie też się przypala, więc robię to na patelni zawsze.