Mega sucha skóra

Mi się super sprawdza Balsamy marki AVEENO ale one maja specyficzny zapach takiego zboża , albo balsamy cerave

Najważniejsze , że pomagają :slight_smile:

Ii oliwka , teraz ta z rossmana za 1 grosz hihi

A to brzuszek też smaruje :smiling_face:

Ja na szczęście nie mam problemów z suchą skórą

Ooo to ja też to kupię. Też mam ciągle ten problem suchej skóry

Ja stosuje już kilka dni i mi super pomogło :blush: martwiłam się już że nie będę mogła się nawet pomalować na weekend bo miałam taką suchą a teraz jest taka różnica że już będę mogła i nie będzie takiej skorupy

A co polecacie w ciąży na mega suchą skórę stóp?

Też się chętnie dowiem , bo ja po ciąży mam właśnie teraz mega suchą skórę na stopach i nie mogę ich doprowadzić do porządku.

Mi na suchą pomaga ten krem

Po ciąży retinobaza czyli maść z Wit A bardzo fajnie nawilża , ale w ciąży nie bardzo można ją stosować . Z typowo aptecznych alantan dermoline ten pomarańczowy on w ciąży jak najbardziej nawilży
A jeśli są jakieś popękane stopy to ten, tylko że trzeba sobie wtedy tym wyleczyć nogi i pozniej non stop nawilżać :face_holding_back_tears:

Tego mi by było szkoda używać na stopy :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

@Michaska @Karolinnna dziękuję za polecenia . Coś wypróbuję na pewno.

1 polubienie

Cremobaza jest dobra, ja używałam 50% ale czytałam właśnie że można 10 i 30 % jeszcze używać . :speak_no_evil::see_no_evil:
@Michaska dziękuję za polecenie używałam go kiedyś ale drogi jak do stóp :face_with_hand_over_mouth: ale jak ma pomóc …

A dla czego szkoda by było ?

Chodzi pewnie o to , że jest drogi , bo 43 zł kosztuje :see_no_evil:

Do twarzy to ja mogę używać drogich kremów ale do stóp :smiling_face_with_tear: a cetaphil jaki i cerave to świetne firmy ale jako dermokosmetyki no i mi ich szkoda

No mi też właśnie , tym bardziej że taka cena a takie małe opakowanie :face_holding_back_tears:

No na stopy tak, ale można też ten

Retinobaza to też nie bardzo przy KP

No niby drogie ale ten cetaphil to jest mega wydajny i niewiele go potrzeba.

@daruniax33 ja jeszcze takiej kąpieli wodnej używam bo ma dużą ilość mocznika który odpowiada za zmiękczanie

I sa też w biedronce firmy biedronkowej takie maski do stóp nawilżające

O właśnie tego produktu szukałam bo zapomniałam nazwy , też fajnie leczy i nawilża !

1 polubienie