Ohhho to na prawdę masz szczęście
O to masz szczęście a gdzie grasz na instagramie?
Tak, na instagramie
To tym bardziej masz szczęście ja na insta nie moge się przebić przez AI ![]()
Ooo to miałaś super szczęście ![]()
![]()
U mnie w miejscowości jest podobnie same ubrania dla starszych nic nie ma dla dzieci i nie chodzę po lumpeksach a zazdroszczę tym co mają w okolicy tam zawsze jakieś perełki można znaleźć ![]()
To super , że ci się udało tyle wygrać ![]()