Tak jest co wspominac ![]()
Zawsze jak sie spotykam z kolezankami to wspominamy co sie dzialo:rofl:![]()
Ojeju 4 godzinki snu ![]()
ja jak wracałam jako kierowca z imprezy o 1/2 i odsypiałam do 14 to i tak byłam tak nie wyspana nie wiem czym to idzie ![]()
No teraz nie chodzę na imprezy ani spotkania na dłużej niż do 22 bo jednak ten sen jest dla mnie ważny a nigdy nie wiem jaka będzie noc
I kiedyś to się miało jakoś więcej tej energii ![]()
ale jest co wspominać ![]()
Tak to właśnie kiedyś było ale też to miło wspominam. I zawsze słyszałam od starszych koleżanek i rodziców :” zobaczysz im będziesz starsza tym będziesz się zastanawiać czy pić i mieć kaca” i taka prawda jest, a zawsze się śmiałam , że na pewno tak nie będzie .
To też tak jest że im człowiek starszy to gorzej przechodzi te zatrucia alkoholowe ![]()
Taka butla to super sprawa
A ja pierwszy raz mam problem ze zwrotem kasy z empiku…
Zamowilam sandalki. Okazaly sie za duze, wiec kliknelam o zwrot. Dostalam kod do paczkomatu.
Poszlam, wlozylam. Mam na aplikacji kiedy wlozylam a kiedy dotarla przesylka do sprzedawcy.
Niestety sprzedawca po miesiacu kliknal ze nie dostal przedmiotu i ZWROT JEST ANULOWANY.
Wiec nie mam ani piniedzy ani sandalkow. Odwoluje sie w obsludze klienta na Empik, wyslalam screeny i potwierdzenia z aplikacji inpost i czekam…
Ojejku , to strasznie nie przyjemna sytuacja , mam nadzieję że się pozytyw rozwiąże
daj znać co i jak
Ja na allegro tak miałam przed świętami że nadałam zwrot do paczkomatu i wisiało ze 3 tygodnie że w drodze. I też bujałam się z nimi bo gościu twierdził że nie ma przesyłki a ja ją nadałam. W końcu udało się to wyjaśnić. Okazało się że przesyłkę kurier zostawił u sąsiada a ten nie oddał
w sensie zapomniał. No i udało się po miesiącu odzyskać kasę
To jakis niepowazny twn kurier tym bardziej ze powinno byc ze dostarczone…
U mnie jest ze zwrot dostarczony wiec w sumie nie wiem o co chodzi.
Paczkomaty maja kamery wiec ja napisalam do Empiku zeby wystosowali pismo do Inpostu o zapis z kamer z tego paczkomatu. Na sortowni sa tez paczki wazone wiec mozna stwierdzic ze sandalki w tej paczce naprawde byly.
Oooo w sumie dobry pomysł z tą kamerą …. Ale oczywiście to Ty będziesz musiała się tym zajmować i pisać właśnie pisma bo najbardziej to ty jesteś stratna. Ale swoją drogą to ciekawa sprawa. Są dwie opcje albo się zawieruszyła u kuriera a on odhaczył że dostarczona albo ten gościu co odebrał paczkę coś kambinuje. A to był jakiś pertner Empiku? Czy sam Empik tak namieszał?
Empik teraz jest na zasadzie allegro. Przedsiebiorcy wystawiaja swoje produkty na platformie.
Najgorsze ze ja nie mam jak skontaktowac sie z tym sprzedawca, nie ma takiej opcji… wszystko musze robic przez Empik
O kurczę to jeszcze gorzej bo to będzie wydłużało cały czas. Ciekawe co piszesz bo nie wiedziałam że to tak teraz wygląda. Znaczy sama czasem zamawiałam rzeczy u tak zwanych ich partnerów i szło nie z magazynu Empik ale kurczę nie sądziłam że to rozbudowują w tą stronę.
No dobra a co na to Empik jak się z nimi kontaktujesz?
Narazie napisalam do Empiku.
Ale to samo napisalam ba maila tego sprzedawcy bo znalazlam go w necie. Bo co zabawne na stronie empiku on musi podac nazwe firmy nip oraz maila ale… maila podal zlego… nie ma takiego maila. Wiec musialam znalezc go w internecie.
Swieza sprawa wiec narazie czekam na odzew.
A te buty to jakieś mocno drogie były ?
Nie odpuscilabym nawet o 40zl. Ale to byly sandaly Fila
No jasne że tak. Tak tylko zapytałam jaka mniej więcej kwota bo jaka by to była strat w razie w.
Wlasnie dostalam maila od Empiku ze maja moje srodki i wyplaca mi
coz, sprzedawca oszust ale empik szybko zareagowal ![]()
