Bo przeważnie jak mama ma tel w rękach to dziecko coś chce;) zawsze tak było
dlatego ja tel zazwyczaj używam jak córka się zabawi albo śpi
ale nawet czasem z daleka jak się bawi a ja na tel to ona biegnie i już marudzi bo cały czas muszę do niej mówić albo sie nią interesować;)
To prawda
moja corka ma juz prawie 6lat i maluch 5miesiecy, ale oboje wymagaja 100% uwagi.
Mloda nawet raz wypalila do dziadka, ze jak nie odlozy telefonu to ona nie bedzie sie z nim bawic i do niego przyjezdzac:face_with_peeking_eye: wiec wydaje mi sie ze to my dorosli mamy wiecej do poprawy niz dzieci ![]()
Tak W życiu bym się nie uczepiła matki karmiącej . Jeszcze bym jej współczuła , i chętnie pomogła bo sama wiem że lekko nie jest
Z jednej strony tak ale z drugiej też nie możemy poświęcać 24 godziny na uwagi dziecku. Każdy potrzebuje jakiejś przestrzeni dla siebie i odskoczni
Tak to prawda bo dzieci potrzebuja tez sie czasem ponudzic
bardziej mialam na mysli moment kiedy dziecko chce sie bawic i teoretycznie jestes w tej zabawie, a praktycznie klikasz w telefon ![]()