Super że myślisz o czymś polskim !
Ja nie do końca rozumiem o co chodzi
Ja też tego nie zrozumiałam ![]()
Drugi post już o ceramice to chyba znowu reklama ![]()
![]()
Ja od koleżanek z pracy dostałam bon podarunkowy do HOMLA
pytały do jakiego sklepu i mega trafiony prezent ![]()
![]()
Myślę że bony do sklepów zawsze się sprawdzają
My koleżance z pracy daliśmy kosz piknikowy z kocem piknikowym, bardzo jej się spodobał i często z niego korzystają.
Ooo to super prezenty
Ooo super , z jakiej firmy jej kupiliście . Czaję się żeby też sobie kupić bo mam w tym roku zamiar częściej piknikować ![]()
A już nie pamiętam
to było jakieś 4 lata temu
W Duka były fajne i w homli ![]()
Zastanawiałam się nad tym z homli ale jakoś mi tam średnio leżała
Dokładnie , tyle że jak są do sklepów w których kupujemy . Bo ja nieraz dostałam bon do sklepu którego całkiem nie znam