Tak, dokladnie tak ! Na jednym wdechu, nie wiesz kiedy mowi pies a Marshall a kiedy Ryder
kiedy konczy sie wypowiedz
Na szczescie moj maz ogarnal to bardzo szybko i teraz pieknie czyta ![]()
dobrze ,że Twój mąż się wyrobił w tym czytaniu ![]()
![]()
U mojego to pewno nie minie hahha
Ale to jak z jego pisaniem , jak coś ma napisać to ja musze za niego bo on jak kura pazurem i źle mu pisać tak wgl
Też taki kupiłam do tego serduszko ze zdjęciem do auta
Mojemu tacie w dzień ojca się urodziła pierwsza córka
i sam ma urodziny 4 dni wcześniej, także ma co świętować w czerwcu ![]()
![]()
Zamówiłam! Śliczna jest ![]()
Ja chyba tak zrobię też, bo zamówiłam książeczkę tą co ty wysłała @DaNutka i odbije rączkę i stopkę ![]()
Ooo rączka i stopa ,taaaakk :))))
Idealny prezent
![]()
Oooo no to faktycznie ![]()
Plus zakończenie szkoły więc też okazja aby świętować idąc np na wspólne lody ![]()
![]()
Faktycznie ![]()
U mnie syn robił w przedszkolu autoportret taty i rysunek.jest zalaminowany. Radość była ogromna. Naprawdę polecam.
Ooo ale super, no laurki to coś najpiękniejszego od serca ![]()
Ja kupuję mężowi najpotrzebniejsze rzeczy ktorych akurat nie ma, bo mu sie zniszczyły typu saszetka, nerka itp. Corka robi laurkę.
Ooo ja :)) super ![]()
![]()
![]()
![]()
Od razu widać różnie nawet na obrazkach ,tata taki na luzaku, a mama czuła tula do snu , hihihii co mama to mama ![]()
O będę szukać w biedronkach. Myślałam że to tylko gdzieś w Empik albo przez internet
Lubię wasze pomysły ![]()
Kupiłam na tych stojakach z książeczkami dla dzieci
Cudowne są te książeczki!!
oooo zaraz muszę zobaczyć czy u nas w biedronce są .

