Dla mnie są najlepsze na rynku
Chciałbym je przetestować w takim razie , kupiłam te z Philips szklane ale się boję że mi spadną ![]()
Ja też miałam z philips ale u mnie się nie sprawdziła. Te lovi są ekstra , warto się w nie zaopatrzyć…. Ja żałuję że późno korzystałam z mamafeel ale wcześniejsza też koci tylko ta medical
Dla mnie są extra
Ja jeszcze nie miałam nigdy szklanych , też jestem ich ciekawa
U nas Philips avent się bardzo sprawdziły, mieliśmy wprawdzie plastikowe ale na początku to były jedyne butelki które zaakceptował mój synek ![]()
No szklane są lepsze w utrzymaniu czystości tylko cięższe dla maluszka. Chodź na początku i tak maluszek tej butelki nie trzyma
Wydaje mi się że wygodniej to jednak te lżejsze
Ja mam szklane butelki i rzeczywiście są cięższe no i jak spadną na podłogę to rozbić się mogą, nam endokrynolog kazała corce jak najmniej plasiku , i najlepiej szklane butelki bo z plastików niestety uwalniają się toksyny a mojej corce za dużo wyszło w badaniach , miała podwyższony poziom toksyn .
Też kupiłam ze względu na plastik , w soda stream też zmieniliśmy na szklane bo ten plastik się tak rysował , ale jednak będę musiała postawić na plastikowe w pierwszych miesiącach boję się jeszcze upuszczę albo się rozbiją nie wiem jak to będzie ![]()
Moja siostra ma córkę i też właśnie endokrynolog zakazała podawać picie w butelkach plastikowych i też żeby nie podawać tych musów co są w tych plastikowych saszetkach
Mówisz o Mammafeel ulubiona butelką non stop
Taak , ciekawe jakby mi się sprawdziła ale to zaczekam aż mały się urodzi żeby nie kupować w zapasie
Mega zestaw! Duży, kolorowy, no i jaki przydatny! ![]()
Ooo , a to ciekawe też czemu miała podwyższone, i czy były tego jakieś objawy ?
Oj tak
dokładnie, takie combo z kilku miesięcy
akurat ja nie załapałam się na żadną rzecz, która jest w obecnym zestawie ![]()
Właśnie nie było objawów wyszło przypadkowo w badaniach jak robiliśmy na tarczycę a dodatkowo wpisali nam inne badania .
To może teraz będzie szansa zgarnąć! ![]()
![]()
Ja liczę że te buteleczki uda mi się zdobyć ![]()
![]()
Zawsze jest tak ze jest 10 miejsc na nagrodę główną i obstawiam że to będzie podgrzewacz, butelki i smoczki i 10 kolejnych na wyróżnienie i to pewnie będą butelki i smoczki