Mi robili dwie próby czy czuję i czekali
U mnie też czekali bo w sumie mi założyli cewnik i jeszcze czułam takie jakby ukucie szpilki ….
Niby czekali, ale mnie bolało. Po chwili normalnie nogami ruszyłam więc nie wiem czy za mała dawka czy źle zrobione