My mamy te antywłamaniowe i je jak opuscisz to ciemno jak w …![]()
![]()
![]()
O hehehe no to bajka
i na te upały to teraz też super sprawa nie nagrzeje się tak
Moje rolety dzień noc mają takie przepuszczanie światła że już o 5:30 mnie obudziły promienie słońca ![]()
![]()
U mnie jest wlasnie fajnie bo mozna ustawic calkiem ciemne i takie z przeswitem ![]()
W jednym pokoju mam ciemno szare i tam jest serio ciemno, a w sypialni jasno szare i są takie prześwity ale opaska na oczy i śpię dalej ![]()
Ja mam rolety plisy ale wybrałam ciemne i całkiem fajnie dają radę w dzień
Też je mam i są w porządku
Mój chodzi już 3 lata do przedszkola bo rok był odroczony bo rozwija się wolniej po przebytej chorobie nowotworowej guza mózgu i po operacji. I do tej pory jak go budzę do przedszkola to swoje musi popłakać czy pomarudzic że nie chce do przedszkola
i tak było 3 lata ![]()
![]()
Ojeju taki maluszek i tyle się już nacierpiał
życie jest tak okrytnie niesprawiedliwe. A jak on teraz ? Wszytko już jest dobrze ![]()
![]()