Ja to pijam kawę na raty , ale jak chcę wypić ciepłą kawę to wstawiam do mikrofali i mam gorącą prawie jak świeżo zalana
ale szczerze to ja się już przyzwyczaiłam do takiego picia kawy na raty:rofl:
Mi juz inna nie smakuje ![]()
Moj Bobas odkryl ze o 5rano najlepiej sie gada/krzyczy/piszczy +3 pobudki na karmienie= worki pod oczami.
Moj starszak zapytal mnie przed chwila co mi sie stalo pod oczami bo mam taka dziwna skore😂
Polecacie jakies platki albo krem?
Ja kupiłam w biedronce bo gdzieś wyczytałam że są dobre i tanie takie płatki pod oczy ale jeszcze nie miałam czasu użyć
Ja mam Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem pod oczy . Jest super wydajny i świetnie się wchłania , jest też z bioliq pro serum z takim masażerem też super
Ja zauważyłam że moje powieki tracą na jedrności to chyba przez ciągłe tarcie jak mnie pieką po niewyspaniu ![]()
A na opuchnięte oczy polecam zimne żelowe kompresy na oczy świeżo wyjęte z lodówki ![]()
Wczoraj z shein przyszedł mi masażer polecany na tik toku , myślę że na ujędrnienia powiek też może się nadać . Kosztował grosze , zobaczymy jak się sprawdzi
Ja lubię te płatki pod oczy “Rossmanowe” w kształcie serduszek lub takie niebieskie, jedne i drugie trzymam w lodówce i takie zimne przykładam i dają super przyjemny efekt ![]()
Mam też takie w żelu z Eveline, bardziej przeciwzmarszczkowe ale nie używam regularnie, tylko “jak się przypomni” i właśnie mam uczucie że wtedy fajniej nawilża tę skórę pod oczami bo to chyba z kolagenem ![]()
To ja właśnie mam z Biedry i też trzymam te płatki w lodówce
i dziś chce nałożyć
Takie zimniutkie dają fajny efekty orzeźwienia tej skóry pod oczami ![]()
No właśnie tak czytałam ale jeszcze nie próbowałam
Oj tak , żeby to szło się tak nacieszyć tym wolnym czasem w ciąży jak tak na wszystko jest czas ![]()
![]()
No ja w ciąży pracowałam więc za rdzo wolnego czasu to nie miałam ![]()
A ja się bardzo źle czułam , tak że o odpoczynku nie było mowy

