Zapalenie mieszków włosowych

Ja też mam z rossmana, ale w biedrace też były i  dobre, one teraz są robione z dobrego włosia, oczywiście jak ktoś napisze że z naturalnego to też droższe bo przecież naturalne. Systematyczność w tym zabiegu jest bardzo ważna, aby zobaczyć efekt, taka mała rzecz a działa cuda.

ja też mam szczotkę z rossmana