Ojej . To jest piękne ![]()
Tak widziałam, chłopak długo nie poodpoczywal i znów rusza ….
Super ze chce znów pomoc
ma chlopak dobre serce ![]()
Naprawdę dobry człowiek . Zapisze się w historii na pewno na długo .
Żeby on za bardzo się nie nadwyrężył bo chce zrobić coś abstrakcyjnego
Żeby tylko nikt go nie chciał sprzątnąć za tą pomoc ![]()
tak jak Łukasza Litewki
Nooooooo nie mów nawet takich rzeczy
Oj tak byle było więcej osób tak jak on ![]()
Mam nadzieję , że nie Machalicy aż złych ludzi
Super chłopak, oby więcej takich ludzi ![]()
Oj potrzeba potrzeba!