Pierwszy lot samolotem

Ja to bym nawet z moim 7 latkiem nie jechała , :rofl::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::see_no_evil: to mógłby być maraton

2 polubienia

Dlugo jeszcze ? Za ile bedziemy ?
Glodny jestem :rofl::rofl::see_no_evil:

1 polubienie

Pisu , już nie chce nigdzie jechać , itp itd Niee nie na samą myśl mnie przeraża :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

I jeszcze z maleństwem jak zrobi po same paszki :see_no_evil:

1 polubienie