Ja to bym nawet z moim 7 latkiem nie jechała , ![]()
![]()
to mógłby być maraton
Dlugo jeszcze ? Za ile bedziemy ?
Glodny jestem ![]()
![]()
![]()
Pisu , już nie chce nigdzie jechać , itp itd Niee nie na samą myśl mnie przeraża ![]()
![]()
I jeszcze z maleństwem jak zrobi po same paszki ![]()