Opinie osób testujących Laktator elektryczny Expert 3D Pro

W majowych testach pojawiła się absolutna NOWOŚĆ-zapewniający komfortowe odciąganie Laktator elektryczny Expert 3D Pro. Mamy, koniecznie napiszcie, jak sprawdził się u Was?

Jestem pewna ze juz gdzies pisalam o nim opinie.
Ale widze ze nie ma zadnej opinii tego laktatora to ja zacznę.
Gdyby nie ten laktator to pewnie nawet bym nie podjela proby karmienia piersia :heart:
Dostalam do testow wiec spakowalam do walizki :heart:
Na poczatku pamiętam ze mialam problem z uruchomieniem, ale w koncu sie udalo :heart:
Zdecydowanie uratowal moja laktacje, nie szarpal, nie wywolywal bolu ani podraznien. Byl delikatny ale skuteczny.
Mozna dopasowac moc ssania do siebie lub do dnia ( czasem mialam tak ze bolaly mnie piersi bardziej i wtedy wiecrj niz 4 nie dawalam rady) az do 9.
Oczywiscie dwa tryby pracy.
A najbardziej mi sie podobalo ze byl zapalowany w idealna kosmetyczkę :heart: to bylo naprawde wygodne :heart:
Nawet w szpitalu mowili ze super ze mam takie opakowanie w ktorym jest wszystko :heart:
Choc cena powala - naprawde z calego serca polecam :heart: