My wishlist - lista prezentów

Ja na allegro w kupuję czasem w OLMED, Melissa lub w drogerii Rosa

1 polubienie

Ja bardzo polecam tą aptekę. Mają naprawdę konkurencyjne ceny, ale darmowa przesyłka jest dopiero od 230 zł, czasem są jakieś produkty objęte promocją i wtedy jest darmowa dostawa. Jest nawet dedykowaną zakładka z takimi produkatmi, więc czasami nawet lepiej wrzucić jakiś plusz za 5 zł aniżeli płacić za przesyłkę jak kwota się nie uzbiera :slight_smile:
Jest możliwy też odbiór stacjonarny w Łodzi, ale nie wiem skąd jesteś :slight_smile: Mają też swoją wysyłkę na allegro, ale tam minimalnie ceny wyższe :slight_smile:

Wlansie widziałam i mega się opłaca więc będę robić zamówienie :slight_smile:

Ja ostatnio zamawiam on linę i odbieram w ziko albo doz

Do Łodzi mam daleko :sweat_smile: o ale nie wiedziałem o tej promocji na wysyłkę :face_holding_back_tears:

Zobacz sobie :wink: ja np. Kupuję dla siebie suplementy - Pueria Duo Active, to z nimi często ta przesyłka właśnie jest darmowa :slight_smile:

1 polubienie

Pueria coś mi nie podchodziła w ciąży :sweat_smile: ale zerknę może coś znajdę :innocent: i tak to będzie konkretna wyprawka apteczna więc dobije do darmowej wysyłki :face_holding_back_tears:

A no to na pewno, ja też większość wyprawki zamawiałam tam, także się uzbierało :slight_smile:

Zamawiałam i rzeczy dla siebie i dla malucha. Chociaż z tych artykułów do porodu to nie wszystko było w tak atrakcyjnych cenach. Na allegro można było znaleźć taniej.

Słyszałam właśnie , i będę sobie porównywać ceny chciaz na tej Melisa taniej niż wszędzie według mnie wychodzi

1 polubienie

Ja jak kompletowałam wyprawkę apteczną i środkami czystości itd to zamawiałam z różnych stron , sprawdzałam co gdzie było taniej . Niektóre rzeczy z gemini , niektóre allegro , a niektóre z innych stron. A teraz jak już córka jest na świecie to nie mam czasu na to i wszystko leci odrazu z gemini.

1 polubienie

Ja mialam ostatnio zamawiac bepanthen na superpharm ten duzy i maly, ale wybieralam sie tez na zakupy i pomyslalam ze kupie stacjonarnie, ale zrezygnowałam. Roznica w cenie to bylo 18zl… nawet z kosztami wysylki byloby taniej.
Swoja droga jak bylam na Swiadomej, pani mowila
Ze wystarczy na 450pieluszek :grin: nie wiem czyich, ale na pewno nie mojego syna

O kurczę to spora

To aż tyle zużywasz?
U nas jak na razie poszła jedna duża tubka i to jeszcze nie cała, a mały zaraz będzie miał 5 miesięcy.

Mi behanten bardzo schodzi. Co chwila dokupuję właśnie te opakowania 100g plus 30g gratis

My używamy linomag, mały ma 4,5 msc ale na spokojnie ponad połowa tubki jeszcze jest :grinning:

To ja linomag dałam do żłobka, ale to na jakieś odparzenia. A w domu bephanten a jak coś gorzej jest czyli bardziej czerwone to używam tego

1 polubienie

O tak, też go mamy, świetny jest. Jak tylko jest bardziej czerwono to on sobie radzi Idelanie

1 polubienie

Ja jestem ponad 3 tygodnie po porodzie a zużyłam już tubkę 30 g i 200 g bepanthenu :rofl::rofl::rofl:.

Okurcze a ja stwierdziłam że zamówię tylko jedno opakowanie :flushed::joy:

U nas też Bepanten schodzi dość szybko :grinning: ale właśnie najwięcej go szlo na samym początku :stuck_out_tongue_winking_eye: