Ja zawsze jako takie mój Must Have przy dzieciach podaje podgrzewacz na początku jeszcze przed pierwszym dzieckiem wydawało mi się że jest to zbędny gadżet wyobrażałam sobie że przecież zamierzam karmić piersią że na pewno wszystko pójdzie zgodnie z Moim planem a nawet jeżeli czasem będzie trzeba zagrzać dziecku mleko modyfikowane w środku nocy to dawniej jakoś nasze mamy dawały radę i tyle To się wstanie żeby zagrzać wodę w czajniku bądź w garnuszku i zdanie zmieniłam bardzo szybko już po jakimś tygodniu z maluchem w domu Zdecydowałam się jednak zamówić podgrzewacz nasz pierwszy podgrzewacz co był właśnie trzy w jednym z firmy Lovi bardzo długo nam służył i byliśmy z niego bardzo bardzo zadowoleni wydaje mi się że jest to totalny Must Have przy bobasie nawet jeżeli faktycznie decydujemy się na karmienie piersią to i tak prędzej czy później taki gadżet się przyda czy to rozmrozić zamrożone wcześniej odciągnięte mleko czy to gdy Maluszek jest już troszeczkę większy odgrzać jakiś obiadek zupka zdecydowanie jest to gadżet który przydaje się na 100% zarówno przy pierwszym maluchu jaki teraz przy drugim dziecku nie wyobrażam sobie funkcjonowania na dłuższą metodę bez podgrzewacza