u mnie na szczęście pracodawca wszystko załatwiał i miałam spokojną głowę
Bardzo nie fajne zachowanie ze strony pracodawcy. Nie dość, że kobieta po porodzie musi dojść do siebie, poznaje dopiero malucha to jeszcze musi się stresować tym czy dostanie macierzyński, pilnować dokumentów i latać po zusach, dramat.
Straszne podejście masakra
Teraz dużo można przez internet. Chociaż takie udogodnienie
no tak to jest jak chodzi o kasę :) więc pod górkę na każdym kroku miałam robione , więc potem już wolałam jak mogłam sobie sama wszystko załatwiać bo chociaż była pewność, że dokumenty będą dostarczone
W takich okolicznościach nie dziwię się, że wolałaś sama zadbać o wszystko.