Wow ale wygrana to szczęście naprawdę dopisało . Piesek zadowolony.
To na instagramie na profilu unizoo ![]()
O a kiedy jest ? Kilka razy zapłaciłam blikiem jak sobie o tym przypominam haha. Nie wiesz czy ta akcja jest raz do roku ?
A rejestrowalas sie w blikomanii ?
Tak
Małe przypomnienie o kliku do kawki ![]()
Z tego co wiem to jest co rok. Rok temu tez sie rejestrowalam ale nic nie wygralam
Hej Mamusie, macie moze kupon 100zl przy 250zl w Ikea ?
Ja nie widzę takiego kuponu w aplikacji …. Chyba że źle szukam
Ja dostalam smska. Aplikacji nie mam
Ja niestety nie mam a przydał by się taki jeden
A jak go można zdobyć.?
Chyba sami wysylaja do losowych osob ![]()
Dzięki Twojemu wpisowi zerknęłam na sms i dostałam! Dzięki bardzo, bo właśnie dziś jedziemy na zakupy do ikei także idealnie! Gdyby nie Twój wpis to bym nawet nie wiedziała, bo te sms dostaję dość często od nich i je ignoruję już ![]()
Dziękuję z góry ![]()
Ja dzisiaj już właśnie odebrałam ![]()
Trzeba miec zalozone konto w ikea i w zakladce ochrona danych osobowych zaznaczyc mail i sms jako zgoda na komunikacje marketingowe. Wtedy w niektorych okresach (zazwyczaj 2 razy do roku) ikea wysyla kupony np 100zl przy 250zl albo bon na kolejne zakupy 50zl przy zakupach za 150zl.
Mi się nie udało dostać
w tamtym roku miałam bon na 50 zł
A focha mam raczej zrobione i nic nie dostałam
Mini przypominajka ![]()
![]()
