Konkursy i promocje AKTUALNE

Wow ale wygrana to szczęście naprawdę dopisało . Piesek zadowolony.

1 polubienie

To na instagramie na profilu unizoo :slight_smile:

1 polubienie

O a kiedy jest ? Kilka razy zapłaciłam blikiem jak sobie o tym przypominam haha. Nie wiesz czy ta akcja jest raz do roku ?

A rejestrowalas sie w blikomanii ?

Tak

Małe przypomnienie o kliku do kawki :face_holding_back_tears:

1 polubienie

Z tego co wiem to jest co rok. Rok temu tez sie rejestrowalam ale nic nie wygralam

1 polubienie

Hej Mamusie, macie moze kupon 100zl przy 250zl w Ikea ?

Ja nie widzę takiego kuponu w aplikacji …. Chyba że źle szukam

Ja dostalam smska. Aplikacji nie mam

Ja niestety nie mam a przydał by się taki jeden

A jak go można zdobyć.?

Chyba sami wysylaja do losowych osob :wink:

Dzięki Twojemu wpisowi zerknęłam na sms i dostałam! Dzięki bardzo, bo właśnie dziś jedziemy na zakupy do ikei także idealnie! Gdyby nie Twój wpis to bym nawet nie wiedziała, bo te sms dostaję dość często od nich i je ignoruję już :sweat_smile:

1 polubienie

Dziękuję z góry :face_holding_back_tears:


Nowy pin w rossman do zdobycia :wink:

Ja dzisiaj już właśnie odebrałam :smiley:

1 polubienie

Trzeba miec zalozone konto w ikea i w zakladce ochrona danych osobowych zaznaczyc mail i sms jako zgoda na komunikacje marketingowe. Wtedy w niektorych okresach (zazwyczaj 2 razy do roku) ikea wysyla kupony np 100zl przy 250zl albo bon na kolejne zakupy 50zl przy zakupach za 150zl.

Mi się nie udało dostać :smiling_face_with_tear: w tamtym roku miałam bon na 50 zł

A focha mam raczej zrobione i nic nie dostałam

1 polubienie

Mini przypominajka :heart::heart:

1 polubienie