U nas wyjątkowo spokój , syn tradycyjnie co roku w dzień dziecka był chory . W tym roku na szczęście wkoncu udało nam się z nim wyjść do wesołego miasteczka ![]()
A ile synek ma lat ? Ja mysle kiedy mala zabrac do Majalandu . Chcialam na roczek zeby sobje poogladala te kolorowe wystaey chociaz , ale nie wiem czy to nie za wczesnie
Moja corka byla w majalandzie ale w 2 klasie podstawówki
roczek wydaje mi sie za wczesniej, duzo jest atrakcje na ktore nie wejdzie wlasnie na wiek ![]()
O atrakcjach w sumie w ogole nie mysle , bardziej o kolorowej scenerii . Ja w sumie wiem , ze to za wczesnie , ale bardzo mnie tam ciagnie ![]()
Aa chyba ze tak
gorzej jak bedzie chciala na jakas wejsc ![]()
Mój ma 7 - 8 w sierpniu ![]()
Moja tez z 8 sierpnia ![]()
![]()
tylko , ze bedzie miala roczek
Tak , chyba chodziło o probiotyk.
@Mama.urwisa no mój też był chory ale już jest lepiej.,
Dzień dziecka to święto każdego z nas
ważne żebyśmy my mamy nigdy nie zapominały o swoim wewnętrznym dziecku ![]()
Jenyyy zle to napisałam chodziło ze ma 7 lat , 8 w sierpniu . A ur 22 sierpnia ![]()
![]()
![]()
Aaa oki teraz kumam ![]()
to sie dogadaly ![]()
![]()
Bardzo dziękujemy
Życzymy dużo zdrowia
![]()
Bardzo dziękujemy za piękne życzenia
![]()
Dziękujemy! Oby choroba szybko minęła ![]()
Warto o nim pamiętać
![]()
Bardzo dziękuję. Już jest całkiem dobrze
wracamy do życia i aktywności

