Super nagrody. Moze w tym miesiacu mi sie uda ![]()
To jest tu na forum ? Podliknowałabyś ![]()
Dziękuję
fajne urządzenie
tylko szkoda że nie sterylizuje butelek ![]()
Nie ma idealnych sprzętów chyba . Jakby miał funkcję sterylizacji to i tak za wiele by tam nie weszło . Ja polecam jak już mieć większy sterylizator, żeby zmieściło się więcej .
To urządzenie lovli mam , kupiłam z Vinted i myślałam że ma tylko funkcję podgrzewania
a to fajnie
@daruniax33 no wiem , ale chciałam sobie miejsca zaoszczędzić ![]()
Czy on jest faktycznie świetną alternatywą dla klasycznego wodnego ? ![]()
Wodny ma jeszcze funkcje sterylizacji i jedzonko tez podgrzejesz a ten jest taki idealny do postawienia w sypialni zeby podgrzac tylko mleczko , ja do sypialni to cala logistyke przebioslam , bo mam stol z wbudowana lodówką , wiec zawsze tam mam mleko schowane i odrazu do tego podgrzewacza . Taki wodny mam w kuchni na dole
Ooo świetnie , właśnie myślałam stricte o nocnej funkcji w sypialni ![]()
Polecam te podgrzewacze ze strulizatorami one nie dość że ładne to się mega sprawdza ![]()
Ja też bardzo polecam
On nie ma funkcji sterylizacji ale plusem jest to że podgrzewasz jedzenie bez użycia wody więc nie trzeba go odkamieniac i napełniać wodą.
Jak wyciągasz butelkę to też z niej nie kapie. I sam miesza mleko w trakcie podgrzewania. Ja teraz jak rzadziej potrzebuje sterylizatora to głównie właśnie na nim podgrzewam swoje mleko do kaszek
O to ciekawe że jeszcze miesza , ale teraz są ułatwiacie
moja mama i teściowa jak usłyszały ze jest coś takiego jak ekspres do mleka to się zdziwiły
Super zestaw. W szczególności pogrzewacz.
Właśnie zamierzamy kupować wasz podgrzewacz i butelki do wyprawki dla dzidziusia ![]()
Ooo nie wiedziałam że ten z lovi jest z sterylizacją . Mam ten z canpola i nam się sprawdza
Jest że sterylizacja ale nie jest tak pojemny jak ten z Canpol …… bo tam miejsce tylko nam1 butelkę
A sens jest kupować sterylizator ? Czy lepiej kupić coś do mikrofalówki do sterylizacji albo wygotowywac
i jak długo sterylizowałyście
Ja miałam i te woreczki do mikrofalówki (kupiłam je do szpitala) i miałam sterylizator i szczerze to ani raz nie skorzystałam z woreczków a do 6 miesiąca strylizator używałam non stop. Miałam ten na wodę więc i podgrzewałam z nim mleko. No i uważam że to urządzenie to must have. Szłam spać a to się wyparzali i miała potem butelki czy części do laktatora wyczyszczone
Używałaś tego z lovi ? Na jedną butelkę czy masz jakiś inny ?

