Nie wiedziałam ze można mleko użyć do kąpieli
niezły pomysł bo szkoda wylewać takie dobrodziejstwo ![]()
Monazuza udanej zabawy na weselu!
Agn, ja próbowałam parę razy, ale też to nie dla mnie. Tzn tak przy przepełnieniu owszem trochę odciągnę, ale potem to też się bałam, że sobie jeszcze krzywdę zrobię
Ręcznie też nigdy nie potrafiłam ściągnąć mleka…jakos mi to nie szło i też bałam się że zrobię sobie więcej krzywdy niż pożytku.
Trzeba się przyzwyczaić, choć przyznam, że tego nie lubię i brodawki bolą. Na dłuższą metę niefajne. Nie ma to jak laktator elektryczny. Choć też musiałam się przyzwyczaić bo na początku nic nie chciało lecieć.
Ja nie próbowałam ręcznie ściągać mleka z piersi, rączej bym się bała ale z drugiej strony kiedyś kobiety jakoś musiały sobie radzić bez laktatorów bo ich nie było więc ta metoda raczej jest bezpieczna.
Ja ręcznie ściągałam w nocy kiedy miałam nawał bo nie chciałam nikogo budzić przez laktator. Nie jest to przyjemne, ale jeśli trzeba to się da.