Jest jeszcze czekoladowa, ale tej niestety jeszcze nie widziałam nigdzie u mnie. A klasyczna jest jeszcze w stokrotce , Polo no a w dino mają co dostawę inne smaki a czasami tylko klasyczne
A ma allegro patrzalas ? Ja to głównie tam zamawiam
Teraz kupiłam waniliową i karmelową bo była w dino
może następnym razem będą inne smaki