Budżet a wzrost cen

Ja tak samo aptekę odczuwam najbardziej. Niestety przy dziecku jestem tam teraz częstszym bywalcem a ceny są wysokie. W aptece ciężko kupić coś na promocji tym bardziej że dany lek potrzebny jest na już.

Pampersy i chusteczki staram się kupować na promocjach. 

Teraz jest super promocja w Kauflandzie na pampersy i chusteczki z Pampersa więc od razu zrobiłam zapas.

my to co chwila w aptece 150/200zł zostawiamy. podstawowe można kupić przez Internet ale niestety wszystkiego się nie da 

Apteka;( ja jak mam maraton z receptami to duzo tam zostawiam a najgorzej jak dany lek nie dziala i trzeba kupic inny;/ i w sumie poprzedni do wywalenia

My rezygnujemy ze zlobka bo opłaty + leki bo wiadomo, że dziecko przebywające z innymi dziećmi choruje, pampersy itd.. = bankructwo. Jak jeden syn zachoruje to zaraz drugi... 

Moja kuzynka tak ma, że mały kilka dni w żłobku i zaraz coś przywlecze i 3 tyg w domu, a kasę trzeba płacić;/ masakra

u nas na szczęście przedszkole darmowe tylko za obiadki płacę i składkę za miesiąc 

W aptekach to też dużo wydaje. Ostatnio często ponad 100  zl.

Hej ja oszczędzam używając aplikacji z cashbackiem czyli zwrotem gotówki. Wystarczy się zarejestrować I robić zakupy w internecie za pomocą akacji. Zawsze jest trochę zwrotu np. W sinsayu czasem nawet 20%, w smyku 6% I wiele innych. Poniżej wrzucam Wam linki do aplikacji z których korzystam, wybieram zawsze te z większym zwrotem.

 

https://my.picodi.com/pl/refer/62906c17-cd03-460c-b389-602f9d95053e

 

https://letyshops.com/pl/winwin?ww=23424179

 

Jak mam chwilkę to Wypełniam też ankiety, na panelu opinie.pl jest to polska aplikacja, która za uzbieranie określonej ilości punktów nagradza do wyboru są doładowania, upominki lub gotówką na konto, również wrzucam Wam link do rejestracji. Można zarobić parę zloty do domowego budżetu. 

 

https://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=77018794

My w aptece też bardzo dużo wydawaliśmy kiedy dzieci chorowały. 

Co do przedszkola to chyba jest 5h darmowych godzin a za każdą dodatkową dopłaca się 1zl. 

tak u nas jest od 7.30-12.30 darmowe a później 1 zł za każdą godzinę 

Pani zapisuje o której danego dnia zostało odebrane dziecko ?

U anas byly takie karty magnetyczne i to zliczalo czas ;) 

Ale roznie to bylo bo zadko kiedy vorka zostawala dluzej i wychodzily doplaty, ale wiadomo ze to grosze wtedy bo vo to jest 1zl za godzine;)