Hej kochane ! 5 tygodni temu przyszedł na świat mój synek
Paulina ucięło Ci wątek, najlepiej dokończ w komentarzach, żeby było wiadomo o co chodzi ![]()
Ja myślę właśnie tak chodzić w 6miesciacu ,żeby mu nie naleciało do uszkow ![]()
Dla mnie na pewno podstawa jest to ze jesli chodzi o dziecko to ja bym tak wczesnie nie szla ale najbadziej chodzi mi tu o ciebie 5 tyg po porodzir na basen dla mnie kategorycznie odpada