Basen 5 tygodni po porodzie?

Hej kochane ! 5 tygodni temu przyszedł na świat mój synek

Paulina ucięło Ci wątek, najlepiej dokończ w komentarzach, żeby było wiadomo o co chodzi :slight_smile:

Ja myślę właśnie tak chodzić w 6miesciacu ,żeby mu nie naleciało do uszkow :wink:

Dla mnie na pewno podstawa jest to ze jesli chodzi o dziecko to ja bym tak wczesnie nie szla ale najbadziej chodzi mi tu o ciebie 5 tyg po porodzir na basen dla mnie kategorycznie odpada