Wiadomo każdy daje na ile go stać i ile uważa
ja na chrzest chrześniakowi dałam 2 tys ![]()
I synek w tym roku miał chrzest i od chrzestnych tez tyle dostawał ![]()
Kurczę i skąd brać tyle kasy na to wszystko i jeszcze się ubrać
I czasem trzeba jeszcze dojechać na koniec Polski to znowu też jest koszt .
No dokladnie ubrac cala rodzine , dojechać
ja nie jestem chrzestna wiec poki co nie mam takich kosztow ![]()
Ale sami nakręcamy tą spiralę kwot. Bo jak jedno mówi że dają tyle to drudzy a postaw się a zastaw się i daj to sami i tak nakręcamy te kwoty.
No troszkę zaszalałam, ale na razie mam jednego chrześniaka ![]()
No dokladnie ;( kiedys sie dostalo lancuszek i dziecko było szczesliwe
a teraz malo kto daje prezenty tylko pieniadze a wiadomo dziecko bardziej sie z prezentu ucieszy
No dokładnie, każdy pyta ile się daje i później się człowiek nakręca .
@ewelkar899_wp.pl no teraz to tylko kasa wszędzie. Na urodziny dzieci u mnie w rodzinnie też kasę chcą tylko , nawet jakiś roczek to też kasa.
No i. Właśnie takie male dziecko bardziej by sie z zabawki ucieszylo a nie kasy
Ja pamiętam swoją komunię i lasy to dostałam niewiele ale najbardziej to się z roweru bmx cieszyłam
Ja na swojej dostałam biały zegarek ale to było coś haha i dalej gdzieś jest w szufladzie , szkoda że w sumie to się tak pozmieniało
Tak te biale zegarki to kiedys bylo cos ![]()
Ja też miałam biały zegarek. Teraz mi przypomniałaś. I kolczyki złote dostałam
No kiedyś to się cieszyło z roweru czy zegarka… a teraz to się tam wszystko zmieniło
Ja nie dostalam zegarka
pamietam kazdy z klasy dostal zegarek a ja nie ![]()
Ja też nie dostałam zegarka , dostałam tylko rower i mam z nim zdjęcie zrobione ![]()
Tak ja tez rower i taki maly telewizor z antena ![]()
Mój syn dostaje od zawsze prezenty
i tak też powinno być bo to dla dziecka , a on zawsze bardzo zadowolony .
Racja, co takiemu maluchowi z samych pieniędzy
A ja wolę dać pieniążki
kupię jakiś nietrafiony prezent albo coś co już ma , a jak pytam to mówią nigdy ze nie trzeba nic dawać ![]()