Zaproszenia na chrzest

Wiadomo każdy daje na ile go stać i ile uważa :grinning: ja na chrzest chrześniakowi dałam 2 tys :grinning:
I synek w tym roku miał chrzest i od chrzestnych tez tyle dostawał :grinning:

Kurczę i skąd brać tyle kasy na to wszystko i jeszcze się ubrać

I czasem trzeba jeszcze dojechać na koniec Polski to znowu też jest koszt .

No dokladnie ubrac cala rodzine , dojechać :speak_no_evil: ja nie jestem chrzestna wiec poki co nie mam takich kosztow :wink:

Ale sami nakręcamy tą spiralę kwot. Bo jak jedno mówi że dają tyle to drudzy a postaw się a zastaw się i daj to sami i tak nakręcamy te kwoty.

1 polubienie

No troszkę zaszalałam, ale na razie mam jednego chrześniaka :face_holding_back_tears:

No dokladnie ;( kiedys sie dostalo lancuszek i dziecko było szczesliwe :wink: a teraz malo kto daje prezenty tylko pieniadze a wiadomo dziecko bardziej sie z prezentu ucieszy

2 polubienia

No dokładnie, każdy pyta ile się daje i później się człowiek nakręca .
@ewelkar899_wp.pl no teraz to tylko kasa wszędzie. Na urodziny dzieci u mnie w rodzinnie też kasę chcą tylko , nawet jakiś roczek to też kasa.

No i. Właśnie takie male dziecko bardziej by sie z zabawki ucieszylo a nie kasy

Ja pamiętam swoją komunię i lasy to dostałam niewiele ale najbardziej to się z roweru bmx cieszyłam

1 polubienie

Ja na swojej dostałam biały zegarek ale to było coś haha i dalej gdzieś jest w szufladzie , szkoda że w sumie to się tak pozmieniało

Tak te biale zegarki to kiedys bylo cos :wink:

Ja też miałam biały zegarek. Teraz mi przypomniałaś. I kolczyki złote dostałam

1 polubienie

No kiedyś to się cieszyło z roweru czy zegarka… a teraz to się tam wszystko zmieniło

1 polubienie

Ja nie dostalam zegarka :frowning: pamietam kazdy z klasy dostal zegarek a ja nie :frowning:

1 polubienie

Ja też nie dostałam zegarka , dostałam tylko rower i mam z nim zdjęcie zrobione :smiley:

2 polubienia

Tak ja tez rower i taki maly telewizor z antena :sweat_smile:

Mój syn dostaje od zawsze prezenty :gift: i tak też powinno być bo to dla dziecka , a on zawsze bardzo zadowolony .

1 polubienie

Racja, co takiemu maluchowi z samych pieniędzy

A ja wolę dać pieniążki :face_with_peeking_eye: kupię jakiś nietrafiony prezent albo coś co już ma , a jak pytam to mówią nigdy ze nie trzeba nic dawać :joy: