Ale pyszności ![]()
![]()
Pyszności
ja dziś robię pankejki ![]()
Ja krokiety , ktoś mi narobił ochotę ![]()
![]()
Mi nigdy te naleśniki na krokiety nie wychodzą , zawsze za grube ![]()
Ooo tez bym zjadla ale nigdy nie lubie smazyc
a robilas te trojkatne juz ?
Ja robię na patelni do naleśników bez oleju , czasami przesmaruje to wychodzą idealnie, kiedyś robiłam na zwykłej to mi nie wychodziły
@ewelkar899_wp.pl ja robię kwadratowe
a Ty robiłaś ? Ja też nie lubię tego smażenia na koniec i sprzątania ![]()
A wychodzą ci takie ładne okrągłe ? Ja to coś źle robię , ale ważne że smakowało ![]()
Mi tylko ładne wychodzą na patelni do naleśników takiej małej cienkiej z Biedronki za 10 zł .
Ja robilam te trójkąty i sa super
z jednego nalesnika wychodza dwa krokiety troche ciezko sie sklada unmnie maz sklada ja smaze ![]()
Ja robię w piekarniku bez panierki i są pyszne no i zdrowsze ![]()
![]()
O to nigdy nie jadlam takich ![]()
Tak dobrze wychodzą
@ewelkar899_wp.pl po to muszę wypróbować
a u mnie akurat ja muszę składać , mój jak złożył to się cały rozwala , u nas właśnie lepiej mu wychodzi smażenie
@Kiniawes Oo nie jadłam nigdy takich, czyli jak dokładnie je robisz?
Po prostu zawijam farsz w naleśnika i potem do piekarnika i zapiekam 180 stopni 10-15 min ![]()
Uwielbiam patelnie do naleśników i nie wiem jak mogłam żyć kiedys bez niej…
Używam jej nie tylko do naleśników ale do wszystkich placków racuszków i pankejków
Ja jeszcze mam taką małą do omletów. Wychodzę wtedy takie puchate.
Oo to muszę tak zrobić następnym razem
@Mamina ja też nie wyobrażam sobie patelni do naleśników, no nie wiem jak można bez niej żyć ![]()