U nas też mają box zabaweczek które zachęcają , to bardzo miłe i fajne . Ale ogólnie tak w sobie to śmieszy mnie fakt że te drobiazgi max 5zl kosztują a na dentystę 400 zł przeważnie płacimy za 5 min ![]()
aleee miło że tak jest
Dokładnie 3 min na fotelu i pyk 300 zl
ja wlasnie ide dzisiaj z corka do kontroli i ciekawe ile skasuje ![]()
![]()
Ooo jej , to trzymaj się za portfel i powodzenia daj znać ![]()
Powodzenia ![]()
![]()
daj koniecznie znać jak będziecie po ![]()
Kontrola szybko i wszystko dobrze i pyk 150 zl ![]()
![]()
Z ciekawostek, moje starsze dziecko chodzi do państwowego przedszkola . Nie jakieś fancy tylko stare , podejrzewam że połowa z nas mogłaby tam chodzić .
Raz w roku mają wizytę u dentysty(obok jest szkoła,w szkole dentysta ). Przegląd plus leczenie za darmo (w ramach NFZ) . Syn chodzi z kolegami na leczenie , dzięki temu chodzą tam bez krzyku i z dużą chęcią ![]()
Hmm , niby nie dużo jak można i drożej . Ale jak za kilka minut to jednak sporo
U nas też z przedszkola chodzą na przegląd zębów na NfZ…
Ja musiałam z córką jeszcze wybrać się do ortodonty, bo na przerwę między górna a dolna szczęka i już nas wpisali w kolejkę do leczenia ortodontycznego (1.5roku). Ale Pani doktor powiedziała, że to akurat będzie dobry czas, bo może już 6 jej wyjdą.
Moja corka ma 9 lat i juz jest po noszeniu aparatu miala na gorze i dole taki wyciagany
dzisiaj wlasnie bylysmy na kontroli i na szczęście wszystko jest dobrze
@ewelkar899_wp.pl a jak z ósemkami później?
U mojego kuzyna ma 18 lat i musi usuwać ósemki bo mówią że się wszystko popsuje ?
Kurczę, dentysta dobry zawód ![]()
wydaje się mało , ale jak za kontrole tylko to dużo
ja jedynkę dobre w ciąży to zawsze mam teraz kontrolę za darmo
nawet pan mi ostatnio coś wypolerował i nic nie chciał .
Ja miałam też kiedyś taki , i niestety po jakimś czasie musiałam zrobić taki na stałe . Może dlatego , że nie byłam systematyczna
No wlasnoe moja corka co chwile chciala go ściągać ![]()
![]()
do jedzenia ściągala i co chwile byla glodna zeby tylko go wyciagnac heh
Hahah się uśmiałam ![]()
![]()
ona jest jak mój syn idento
A w nocy miała go założone?
Tak spala w bich jedynie do jedzenia sciagala
Ja miałam taki wyciągany i w nocy mi wypadał bo spałam z otwartą buzią…
To może był źle dopasowany ?
Napewno miał złe wymiary ![]()
Też tak myślę, bo ja długo nosiłam i zawsze w nocy i mi nigdy nie wypadł