Uwielbiam te smoczki !
Sa naprawde przepiekne !
Neutralne kolory pasuja do wszystkiego i sa dla wszystkich ![]()
Nie zaburza ssania. Nie odksztalca sie.
Jedyne co to dla mojego syna byl za duzy ten 0-6 na pierwsze miesiace. Wiec prosba o Prime 0-2 tak jak bylo np w zestawie baby shower ![]()
Takie Prime 0-2 mogłyby byc w tym perfect gift Mammafeel ![]()
Smoczki sa piękne. Wygraliśmy je w konkursie 6-18m więc na razie jeszcze poczekają. Na razie kupuje smoczek 0-2m misie. Wasze smoczki bardso nam się sprawdziły przy synku. Dlatego teraz stawiam tylko na wasze smoczki.
Smoczek jest lekki, dobrze dopasowany i mała od razu go zaakceptowała. Fajnie, że wspiera naturalne ssanie i nie przeszkadza w oddychaniu przez nosek
Córka od razu go polubiła
nie wypluwała ![]()
Tarczka nie przylega przy buzi co dla nas jest niesamowitą zaletą w lecie , nie odparzy , nie będzie śladów odbicia - widzę czasem jak mocno ssie / to dla mnie jest znak ze pora na jedzonko bo glodna sie zaczyna robić
/
kolorystyka jest bardzo stonowana - i jak dla mnie wszystkie kolory można używać i dla chłopca jak i dla dziewczynki , noooo może oprócz nowości różu dla chłopca ![]()
Świecące cumle używam na noc, wrzucam jej jeden w zapasie żeby miała w łóżeczku , często wyrzuca poza łóżeczko a też lubi się nimi bawić - jeden w buzi drugi w rączce. Tez jak piję mleczko to musi mieć cumla w rączkach ![]()
![]()
Dla mnie jako mamy - one są najlepsze i cieszę się przeogromnie , że miałam zaszczyt z córką je testować ![]()
![]()
Prime jest z nami od ponad roku
Felicjan jest nim zachwycony jak rowniez ja
kolorystyczne pasuje do kazdego ubioru poprzez bogata palete kolrow tarcz
a te nowe kolory Tutti Frutti sa idealne na lato ![]()
Idealnie będą pasować do każdej stylowki na lato ![]()